יש מצב שמישהו פתח את העין השלישית וזה גרם לו להיות חולה?

s i s u

New member
בלי הראי אתה גם רואה שתי עיניים?

מודטחדש

New member
לעתים

כשאני ישן והמודעות שלי ערה לעצמה, אני רואה את עצמי מבחוץ, כאילו. אז אני רואה את העיניים (העצומות) שלי.

s i s u

New member
בלי ראי אני לא מסתכלת דרך שתי עיניים אלא מעין אחת

השאלתי את הרעיון מדאגלס הרדינג, מניסיוני שווה לנסות את זה

מודטחדש

New member
קחי את זה בחשבון

כשאת נוהגת. זה משבש לגמרי את הפרספקטיבה. דברים רחוקים נראים קרובים ולהיפך.

ינוקא1

New member
העין השלישית נפתחת בטבעיות ובהרמוניה

כאשר יש מספיק אנרגיה.
&nbsp
כאשר מנסים לפתוח את העין השלישית והתודעה לא מאוזנת , זהו זעזוע ויכולים להיות כל מיני דברים.
&nbsp
צבירת אנרגיה באופן נכון , מתבצעת באמצעות גישה בריאה לחיים ולאתגרים , ובאמצעות "התפתחות" - אישית , מקצועית , ונפשית.
&nbsp
&nbsp

ינוקא1

New member
ואם בכל זאת

מישהו רוצה מאוד לפתוח את העין השלישית , הדרך הכי בטוחה שאני מכיר לעשות זאת היא קורס רייקי , או משהו בסגנון.
&nbsp
אבל עדיף דרך התפתחות.
&nbsp

s i s u

New member
ישו היה יהודי ומה קשור דת לבלוטת האיצטרובל?

&nbsp
&nbsp

טוב אני אגיד כמה מילים בכללי

האליטה ששולטת בכסף ולכן גם באנשים במידה רבה ( לא נכנס עכשיו לגודל הרוע שלהם ולמעלליהם כי זה סיפור בפני עצמו שלא בא לי לפתוח ). מאמינים בשטן.
הם שונאים דתות. ( את הנצרות האסלאם והיהדות). כי הם מורדים באל כי לפי האמונה האל זרק את השטן מגן העדן והשטן הוא מלאך נופל.
בנצרות אסור לתקשר עם ישויות ונדמה לי שגם ביהדות זה לא כל כך מקובל .
השטניסטים לרב מחזיקים באמונות של העידן החדש וגם מאמינים שבעידן החדש השטן יעלה לשילטון (בוא נאמר שממה שראיתי לגביהם מוטב מאוד שהוא לא יעלה לשילטון אגב אני מאמינה שהשטן אמיתי כי ראיתי ראיונות ואנשים שעשו איתו עסקאות אבל לא נכנס לזה כי המחיר הוא עסקה תמורת נשמה ).
הדתות מאמינות שביום הדין שילטון האל יעלה ויתרחב. שניהם נלחמים אחד בשני במישור הרוחני וגם בפעולות בעולם המעשה.
השטניסטים דוגלים בתקשור בדתות אזוטריות וכל מה שמנוגד לדתות המונותאיסטיות.
ומהמעט שיצא לי לראות אכן נראה שהמגמה של העידן החדש זה לפתח את בלוטת האצטרובל ואת התקשורים וכל מה שאמרתי קודם.
וכנראה או שיש מצב לפי ראיונות שראיתי שהישויות האילו לא כל כך אוהבות דת.

ודבר אחרון אני מאמינה שאנחנו אוטוטו לקראת יום הדין. כלומר ההכרעה קרובה לדעתי.

mydearudi

New member
Imaginazione

אוספנסקי וגם אושו המשיגו את המונח imaginazione והפירוש "המחלה של הדימיון" בכול פעם שמשהו נדבק ליישויות שראה, קונדליני שהתעורר, עין שלישית, או הבלעות בתוך עין שמביטה בך. את ממילא רואה דברים במדיטציה, וחבל שהחוויה העוצמתית והנפלאה הזו תהיה מכוסה במעטה וותוויות. זה כמו לאכול סנדויץ עם העטיפה..
אם כך לא יהיה לך קושי לראות ספוג לח ולמחוק את הדימוי מעל המסך הפנימי. פשוט ישנן אמונות ומסקנות על העולם שקשה להם לנוע הלאה והחוצה מהמרחב הפנימי.

אולי. אבל לא בא לי שידבקו אלי ישויות

שיכניסו לי כל מיני מידעים שעובדה שחלקם התבררו כשטויות ( כמו כל הבלאגן על 2012 ועל שלושת הימי חשיכה שלא היו ולא נבראו וכל השטויות התקשוריות האחרות ולא חסר יסלחו לי המתקשרים). לא רוצה שישתמשו בי ככלי בניגוד לרצוני. אני לא בובה של אף אחד!

Mist2

New member
אל פחד

זה לא ממש תלוי בכך שאת רוצה לפתוח או שאת נגד...
כמו שאומרים, את יכולה לרצות...

מה שכן, לא צריך להתייחס בזלזול למה שראית, אולי אין כל קשר לפתיחת העין השלישית, אבל יש קשר לנזק שהאדם יכול לגרום לעצמו, כאשר הוא מתרגל לא נכון או מתרגל בצורה מזיקה ללא הדרכה מסודרת.

אני בכלל לא רוצה לפתוח את העין השלישית

אני גם מתלבטת אם בכלל אם ללמוד לתקשר.
התחלתי ללמוד והתקדמתי קצת ועצרתי את זה ואני לא יודעת אם אני בטוחה שאני רוצה לתקשר. כי כמה כבר אפשר לסמוך על זה?
אני די אמביוולנטית לגבי העולם הזה. יש לי אנטי כלפיו
יש תקשורים שקצת התחברתי אבל בגדול זה הרבה זיבולי שכל רוחניים
וכן ראיתי סממנים לכיוון של אלילויות וכדומה.
לא יודעת. מה שבטוח מדיום אני לא רוצה להיות כי זה צינור פתוח מידי לטעמי.
אני לא בעד להיות צינור לכל דבר. זה נראה לי מוגזם

את מתקשרת ברגע זה.

עם מיסט.
בעצם, איתי, עכשיו.

אקהרט טולה הצחיק פעם אולם שלם של אנשים כאשר אמר בהקשר דומה:
"זה שהם מתים, לא אומר שהם חכמים יותר".

הביני, אהובה, זה שאת מתקשרת עם ישות שאין לה גוף פיזי (לך, למשל, יש גוף פיזי; גם לי) לא אומר שאת מתקשרת עם ישות שהיא חכמה ממך או טובה ממך.

חד וחלק: העדר גוף פיזי, אין פירושו יותר חוכמה, יותר טוּב או יותר יכולות.

נכון אבל מאחר שאני לא שומעת יותר מידי את הקול הפנימי שלי

קיוויתי להשיג הדרכה או יעוץ יותר צמודים כמו מדריכים וכולי.
וגם כי כן הייתה לי תגובה פיזיולוגית למדריכים בטיפול שעשיתי בעבר ( לא קראתי למדריכים שלי אבל המטפלת שלי קראה להם וכן הגבתי בלי לדעת שהם שם),
אבל מצד שני כשאני רואה מתקשרים מתחילים לדבר על טיפולים עם מאסטרים נעלים וכולי ( לא ננקוב בשמות כדי לא להעליב), או שאני רואה כל מיני דברים שהם נגד הדת זה גורם לי לאנטי לא שאני דתיה אבל זה מרגיש שזה רוצה לבוא במקום כל האמונה למשל שיבוא אל להחליף את האל ששלט עד עכשיו הם קוראים לו אילינוס זה לגמרי עבודת אלילים בעיני כי ביהדות יש אל אחד.

הגישה של עמיחי עשויה להיות טובה לך.

היצמדי אליה.
על החתום: קולו של בן.

אוקיי אוף אני צריכה להשיג כסף לשם כך

יש הרבה דברים שאני רוצה . אוף ידעתי שהייתי צריכה להתחתן עם אדם עשיר

למעלה