יש מחר שביתה?

YouR LucK

New member
למה לפתוח כל רגע הודעה חדשה?../images/Emo110.gif

Fairies Hunter

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo105.gif

אוך זה כל כך לא פייר )*&^%&$#^@#% מתוך 7 [?] חברות ממש טובות שלי ל-3 יש הליקסים ורק אחת אני חושבת אשכרה טרחה לעשות עם מחט הקטע שאחת עושה לי בדוכן של קניון עם "עגיל רפואי" ואחת הולכת ועושה לי עם אקדח ו"עגיל רפואי" גמכן במקום שאין מחטים, למה? "כי המשרד הבריאות דורש שיהיה חדר עם כיור בשביל המחטים ובלה בלה" אלוהים ואני שקוראת וטורחת לברר על מה אסור מה מותר ואיך מטפלים בפירסים וכו' לי, לי לא מרשים אפילו הליקס קטן ובלתי נסתר.

MaddyD

New member
אני לא מבינה מה זה מפריע לך.

הן בסוף ידפקו [צהבת, אינפקציות מגעילות וסתם כאבים שאפשר לחסוך]. תחכי לגיל 16 ותעשי עם התז במכון נורמלי.

MaddyD

New member
בטיחותי?

קצת עובדות. העברת אלכוהול [במקרה הטוב] על האקדח לא הורגת חיידקים.. [של צהבת וכו']. התכשיט הרפואי? המידה קטנה מידי, המתכת זולה ומתקלפת לך בתוך העור. החירור? במכה אחת, בכח, בניגוד למחט שפלחת לאט את העור ועושה חור אחיד וישר. עוד עובדות חפשי בפורום פירסינג וקעקועים בוואלה.

THE ronch

New member
אבלאבל../images/Emo10.gif

עם מחט זה לא ה-רבה יותר כואב? [ובקשר למה שרשמת. האלכוהול לא צריך להרוג ת'חיידקים, לא? האקדח לא נוגע לגמרה באוזן, רק העגיל. מה, לא?
, נו, אל תתפסו אותי במילה. אני טיפשֵת בעניינים כאלו.] אני כלכך רוצה לעשות הליקס. אבל אין לי מושג איך ומה מו מי. אמא.

Fairies Hunter

New member
מה זה כאב זמני לעומת הידיעה..

שיש לך הליקס מושלם באוזן, וארג לוידעת. שאין לך שלל מתכות וחיידקים באוזן?

MaddyD

New member
לא קטע של מה עדיף לחכות או לא.

זה הגוף שלך, וזה הבריאות שלך, ולזלזל בזה בגלל שאין כבוד כללי לתחום הבודמוד בארץ זאת תהיה טעות.. כמו שלא תלכי לעשות זריקה במכון רפואה שחורה, מחשש שתדבקי במשהו, למה את מפקידה את הבריאות שלך אצל מוכר בחנות פופ תמורת 10 שקל? זה מה שאת שווה? הליקס? לכי למכון פירסר, אני ממליצה על פסיכו, ותבררי מחירים, כמובן שאת צריכה אישור הורים, יעשו לך עם מחט, עגיל טיטניום או מנתחים. וגמרנו,

MaddyD

New member
שוב, זה עניין של כבוד.

לעצמך, לגוף שלך, לתחום בכלליות. יש גם כ"כ הרבה אנשים שאין להם כבוד אדם לאדם, אבל הבעיה פה מושרשת מעבר לזה, לצערי.

Fairies Hunter

New member
אבל זה כולה עגיל.

אם בתנוכים אפשר, למה לא באוזניים? [סתם משקפת מה שנאמר לי בכלליות. אה והיא לא עשתה הליקס בסופו של דבר. אלא איפשהו שהתנוך נגמר.. כאילו על המשטח הזה האוזן.]

MaddyD

New member
מי אמר שבתנוכים אפשר?

זה לא פחות גרוע, אפילו יותר, חורים באוזניים עם אקדח דופקים אפשרות של הרחבה בעתיד [כן גם אני נדפקתי] ונעשים לרוב באלכסון נוראי [צרות בהחלפת תכשיטים]. וזה באמת מפרספקטיבה מסויימת "כולה עגיל", ואם זה באמת "כולה עגיל" בשבילה, שיהיה לה לבריאות.

Fairies Hunter

New member
צודקת לגמרי

למרות שהיא לא מסוג האנשים שרוצים פרוייקטים בעתיד. שידפקו ת'צמן, מצידי. מספיק רבתי כי אכפת לי. [אוווה תמיד אכפת לי יותר מדי!]

THE ronch

New member
קיי, תודה../images/Emo140.gif

אני מניחה שאני אצטרך לחשוב פעמיים ויותר לפני שאני אעשה.
[אין לי כוח סבל. באסה.]

MaddyD

New member
כח סבל?

כולם כ"כ הפריזו בחשיבות הכאב של הפירסינג. זה כאב של רגע!, ובאמת כאב שכל אחד יכול לסבול, מדובר בהחדרת מחט לשניות ספורות, ברגע שהעגיל בפנים כבר לא מרגישים דקירה. אני דווקא אוהבת את הכאב של הפירסינג, לא ממאזוכיזם, אלא מהקטע שזה גורם לך להעריך את זה יותר.

למעלה