יש מחר טיול מים!!!!!

AdidiT

New member
יש מחר טיול מים!!!!!

בעצם היום... (אחרי 12) איזה כיף!!!

תהנו

מאז ומתמיד הוא נחשב בשבילי כטיול החווייתי והכיפי ביותר שקיים בתנועה. תבלו. :)

וואי כל כיף לכם

זה הטיול הכי שווה בעולם והטיול הכי כיף בעולם. איך הייתי רוצהלעשות אותו עוד פעם...לא נורא שנה הבאה בפלוגה(אמן)

Yoavsagi

New member
שם הכרתי את נגה ../images/Emo3.gif

טיול מעולה
חבל שזה רק לח'... אני הולך למשש בשבילו
הוא היה יותר משמעותי מהקורס לדעתי, גם יותר מרעיל. תראו איך עוד מעט טונה ט'ניקים טריים מצטרפים לפורום :)

יא חוליגן!למה זה "שם הכרתי את נגה"

ואז פרצוף מסכן???נעלבתי קשות..חשבתי שאתה אוהב אותי וזה באמת הטיול הכי מרעיל בעולם....והכי כיף

Yoavsagi

New member
הוא לא אמור להראות מסכן...

זה לא כאילו אמרתי שם פגשתי את נגה... :S מה את לחוצה מהדברים נקטניפ הרי יו נואו איי לאב יו

michal optimit

New member
הו, איזה טיול מגניב..

היה מצחיק נורא. וכיף כיופאק. למרות שלא נהנינו כל כך בתוך החוליה. אולי זה היה חלק מהקטע המצחיק. אבל המסלולים נהדרים וגם הסמינר ברביד (יהיה להם סמינר ברביד?) אה, תזהרו לא ליפול.. (עדיין יש לי צלקת מטיול מים..)

Yoavsagi

New member
החוליה שלנו הייתה האליטה של הטיול

ציונה ובתיה... אגב חברים הכנתם כבר טקס הכנסת הח'ניקים לבוגרת? אנחנו יושבים על טקס מחר אנחנו רוצים ממש אחרי הטיול מים לעשות להם משהו חזק. יש רעיונות?

michal optimit

New member
על החוליה שלנו אני לא רוצה לדבר../images/Emo4.gif

הממ.. אין לנו ח'ניקים, כך שאין מי להכניס לשכבה הבוגרת. זה נוראי שיש כאלה חללים ריקים בשכבה הבוגרת. זה כמו שעכשיו אין לנו שכבה י"ב, ואם המצב ימשיך ככה, עוד שנתיים, לא יכנסו מד"צים חדשים להדרכה. אבל יש מן עד אז ואני מקווה שהקומונרים החדשים (ואנחנו) נגייס את השכבה החסרה. בלופ. משהו חזק?? כמובן יש את העניין של ההשבעה, שעל זה אסור אסור לוותר. אולי איזה א"ש לילה, שיאכלו חול או משהו כזה. תענו אותם קצת. (לא, לא יותר מדי.)

Yoavsagi

New member
מדובר על נערים בוגרים עולים לט'../images/Emo70.gif

לא על חניכים בכיתה ה', אנחנו רוצים לתת להם להרגיש מאוד שייכים ולא כאילו אנחנו מעליהם ואין להם מה לחפש בבוגרת אז השבעה לא תהיה משו, חשבתי על משו רציני יותר.

michal optimit

New member
כאן אני חולקת עליך...

יש בהשבעה משהו שהוא מאוד מרגש. ועלייה לבוגרת, זה כן משהו מרגש, וזה כן משהו מאוד מאוד.. לא יודעת שדורש טקסיות, ומסליות. אבל זאת כמובן רק ההתחלה. ורק זה לבד, לא שווה כלום. השבעה היא כן מאוד מאוד מרגשת. אבל זאת דעתי האישית בלבד. ערב הכרות עם חברי הבוגרת יכול להיות נחמד. כל מיני משחקי הכרות כאלה. אבל זה כבר לא כל כך רציני. זהו. בהצלחה.

יואב זה לא נכון!

אני זוכרת שלנו לפני שעלינו לבוגרת עשו מין דבר כזה שהלך ככה בהתחלה קשרו לכולנו את העיניים והכניסו כל כמה אנשים לחדר והיה אסור לנו לדבר ולהתפרע(חחח אני כל הזמן יצאתי מהחדר אז נתנו לי עונש לרוץ ולהתקע בדברים) ואז לקחו אחד אחד והיו "ראיונות" שכאילו ישבנו ושאלו אותנו(שאלות כמו נגיד למה אריאל שרון כזה שמן או ממה הם 4 הטעמים של הפלאפל) ואז לקחו אותנו לאיזה צ=מקום וקשרו את כולנו בחבל ביחד והיינו אמורים ללכת ככה ובקיצור בסוף הגענו למקום שעשו לנו שם טקס והיה כתובות אש וזה היה ממש כיף ומרגש..ובסוף הגענו לקן ונכנסו לחדר בוגרת...זה ממש שוווה וממש לא הרגשנו לא שייכים הרגשנו מאוד שייכים

Yoavsagi

New member
אצלנו זה לא ככה...

כפר תבור מקום די קטן אז כולם מכירים את כולם בתוך ומחוץ לקן אז היכרות לא ממש נחוצה, למרות שהפעולה שעשו לנצר נשמעת מגניבה
מחר (זתומרת היום... כבר 5:20...) כבר נחשוב על משהו אולי נלך בכיוון הזה. עוד רעיונות?

AdidiT

New member
איזה כיף היההה

באמת הטיול הכי שווה בתנועה!!!!!

AdidiT

New member
איזה כיף היההה

באמת הטיול הכי שווה בתנועה!!!!! רק שהיה נורא עצוב להפרד מהמדריך שלנו שנסע לחווה, והשנה הוא קומונר, ונפרדנו גם מכל הקומונרים, ומהיב'ניקים בכלל....

למעלה