יש לנו תינוקת חדשה

יש לנו תינוקת חדשה

אימצנו כלבת סמואיד בת חודש וחצי. למי שלא יודע זה הגזע של הכלבים שסוחבים מזחלות שלג, גוש שיער לבן ענקי כמו דובי. אין לכם מושג עד כמה היא מתוקה בגיל הזה, זה ממש בלתי נתפס. מה שעוד בלתי נתפס זה כמה קשה לנו... בעיקר לי... אז ככה, אני כל חיי גדלתי עם כלבים, ונראה לי מאוד חשוב שילדים יגדלו עם בע"ח בבית, יותר חשוב מכל שיקולי הניקיון הפלצניים וכאלה...אני ממש לא אוהבת לראות ילדים שמפחדים מכלבים, בורחים ומתקשחים כשהם מלטפים בקצות האצבעות כלב שמא יקרה משהו. אני בהריון בשבוע 32 וניב בן שנתיים. לא יהיה לי קל להכניס כלב בשום שלב, כי אני מתכננת עוד ילדים, תמיד יהיה תינוק, ונראה לי שעדיף מוקדם ממאוחר. ניב אוהב ושונא את מילקי, כשהיא נוגעת בחפצים שלו או נועצת בו שיניים חדות כמו סיכות הוא כועס ומיילל "זוזי", בעוד אני חשבתי שתהיה אידיליה. אנחנו מנקים פיפי וקקי סביב השעון ועד גיל 3.5 חודשים זה כמו תינוק שאין לו שליטה על הסוגרים, רק גרוע יותר, תינוק בלי חיתול. בלילה היא מייללת מדי פעם ומפריעה לנו לישון, כשקמים לניב דורכים עליה ועל מוקשים בחושך. הבית מזוהם, אני מנקה, מרימה ומתכופפת לרמות שאפילו מדריכה לאירובי לא בהריון תתעלף מזה, ובקיצור לא רואים את הסוף. מה דעתכם? האם אתם מחזיקים כלב? האם כל המאמץ שווה זאת בשלב זה של חיי? בעלי מחזיק אותי לא להישבר כי יש לי חברה שרוצה לקחת אותה. אה... למי שמעוניין, יש לה עוד שני אחים זכרים למכירה, כל הקודם זוכה
אשמח לשמוע כמה שיותר דעות ובעיקרון, שכנעו אותי להחזיק מעמד!

sarush

New member
../images/Emo107.gif תתחדשו!!

משברי הפיפי קקי אמורים לעבור תוך זמן קצר. גם יללות ההסתגלות. אבל אחר כך תישארו עם הלכלוך, השערות, הטיולים החוצה, הנביחות כשדופקים בדלת... מצד אחד לא מוסרים כלב אחרי שלוקחים (גם מבחינת מה משדרים לילד... אם התינוק לא ימצא חן בעיניו הוא ירצה להחזיר אותו גם..). מצד שני יש בית חם שמוכן לבל את הכלבה.. מצד שלישי זה הכנה מצויינת להתמודדות עם התינוק המתקרב... אולי טוב שלניב יהיה חבר נוסף בבית, "כוח עזר" "כנגד" התוספת החדשה.. אני חושבת שלאור הכל - כדאי לחרוק שיניים ולהתאפק, זה שווה את זה.

שי ז.

New member
אחרי שתיארת את הקשיים

כשאת באה הביתה והיא רצה אלייך מלאה התלהבות ושמחה או כשאת עצובה והיא באה לנחם אז זה לא שווה את המאמץ? שלב הפיפי/קקי עובר מהר (ואז מתחיל שלב השערות בכל הבית).

Imashel3

New member
אהלן אמא של ניב

גם אני עברתי את הסיפור הזה עם 2 כלבים ו-3 ילדים קטנים על הראש. בתור הכלב הראשון - בעלי בעוונותיו הביא אמסטאף הביתה. ברוח הקודש הוא הלך. סיפור ארוך ולא אלאה אותך. הכלב השני הוא גולדן רטריוור (כלב של עוורים). כנראה בעלי הפיק לקחים. ברוך השם! אני מאוד אוהבת בעלי חיים אבל אני משוגעת לניקיון. בהתחלה היה מאוד קשה לי וליבי נחצה. מצד אחד רציתי כלב לילדים ואת צריכה לראות את הפנים שלהם וכמה הכלב חמוד. מצד שני הליכלוך והריח שחבל על הזמן. עוד יותר עצבן אותי שאני צריכה לגדל את הכלב במקום שתהיה חלוקה בין כולם. שאני אטפל גם בכלב? מה פיתאום!!! בשום אופן לא!!!! מהכלב הראשון למדתי לקח - קודם כל הילדים והטיפול בהם והתעלמתי מהכלב באופן מלא. למשל, כשהגעתי הביתה אחרי יום עבודה ואספתי את הילדים אז בדרך כלל הלכנו לגינה ולא הייתי רצה הביתה להוציא אותו מהבית. בעלי כעס מאוד אבל כשראה שאותי זה לא מעניין ואני לא מתכוונת לוותר הוא לקח את הפיקוד. בעלי בדרך כלל סוחב את העצבים שלי עד הגבול ואז מבין שאי אפשר יותר אז הוא עוזב אותי. היום בעלי מטפל בכלב והוא זה שניקה את כל הבלגן וחינך את הכלב לעשות את צרכיו בחוץ, הוא זה שמאכיל אותו ומוציא אותו כמה פעמים ביום. אני והילדים רק משחקים איתו. עצתי - אל תקחי את גידול הכלב כפרוייקט שלך אלה של כל המשפחה

שווה!! בטח שווה!!!

תמיד יהיה בלגן זה או אחר, ותמיד זה יהיה יותר קשה, אבל לא כמו בהתחלה...

Rשף

New member
אין כמו בעל חיים בבית

-הוא ילמד להסתדר עם הילדים -למנוע פיפי קקי נסו לגדר לו איזור שיכוסה בעיתונים, ובכל מקרה הוא ייגמל. -היללות בלילה יעברו, נסו להשאיר אור לשנות את מקום םהלינה מה שגם ימנע תאונות בלילה -אני מגדל תוכי שהיא חיה שקשה מאד להרגיל לעשיית צרכים מבוקרת, ובכל זאת לא הייתי מוותר עליו.

תתחדשי. תהני. שווה כל רגע וכל מאמץ

התקופה של הפיפי/קקי תעבור ותראי איזה כייף יהיה. ניב יתרגל אליה והיא אליו ועוד תהיה אהבה לא נורמלית חכי ותראי. הלוואי ויכולתי להביא כלב הביתה. אח .......אני מקנאה בך.

קודם כל- יופי לראות אותך סוף סוף

יובלותתתתתתתתתתתתתתתתת כמו שאני מכירה אותך- את תחזיקי מעמד ומילקי תגדל ותפרח סביב בית רב התינוקות היפים שלכם!!!

ashlaya

New member
תתחדשו

איזה יופי לנו יש גולדן רטריבר בן 5 כבר! הבאנו אותו איך שידענו על ההריון הראשון אז נכון זה לא פיקניק ונכון שהיה לנו קל יותר כי הוא היה כבר מחונך אבל כמו שאמרת זה רק ההתחלה שקשה - כמו תינוק תהנו ממנו בכייף אני בעד חיות לנו יש גם חתולים דגים וארנבות

למעלה