יש לנו תחרות חנוכיות ובא לי להכין

אני עשיתי בשנה שעברה ../images/Emo16.gif

חנוכיה של מראות. היו לי כמה מראות הובי קטנות מלבניות. שמתי בתוון נר אחד והדבקתי אותן סביבו בחצי גורן,בעזרת פלסטלינה, ככה שהנר השתקף מהן. ביום הראשון סובבתי רק מראה אחת לכיוון הנר, כך שהיה נר ובבואה אחת, ביום השני סובבתי שתי מראות, כך שהיה נר אחד (שמש) ושתי בבואות, וכן הלאה. הפידבקים היו היסטריים, ממי שהבין את הרעיון (לא כולם) כי מצפים לראות שמונה נרות. אבל מי אמר שחג האור במובנו הסימלי אמור להיות שמונה נרות? אפשר גם בבואות, שזה בעצם גם כן מאור.

עדי 5

New member
חחחחח,היא באמת מקסימה

איזה יופי של חנוכיות. איזה רעיונות משגעים

איזה יופי,גם אני אחרי שפתחתי את

הקישור בעד הכפיות זה נראה יפה מיוחד נקי ואסטטי מהאחרים

ביקתה

New member
רעיון שלא חשבת עליו ../images/Emo13.gif

(היי תאיר, זו מיכל של טל, הישר מלוס אנג'לס). מה את אומרת, תפני לדודה של טל היצירתית כל כך, בטוח יהיו לה רעיונות

תאיר../images/Emo124.gifאהבתי את הרעיון שלך

עם הבייגלה הירושמלי
ושל עפרה עם הספינג'ס בהצלחה ואני מסוקרנת לדעת על מה את הולכת בסוף אגב לאיזה גילך אתם מכינים את זה? גם אני רוצה
יום טוב שרי

איילת 4

New member
סמויה בדר"כ

אבל יש נושאים שמחייבים התערבות
מה שאנחנו נעשה השנה: לקחת פילפלים, לרוקן אותם ולצקת לתוכם שעוה (קונים פתיתי שעוה בכל חנות יצירה, מתיכים בפינג'אן, אם רוצים שיהיה צבעוני מוסיפים חתיכת צבע פנדה פנימה ) לא לשכוח להוסיף פתיל ולחכות שיתיבש, כשיבש מקלפים את הפילפל ויוצאים נירות בצורות מוזרות ויפות. אותו כנ"ל אפשר לעשות עם קרטון ביצים. עוד לא החלטתי איך לחבר אותם לעץ או משהו כדי שיצא חנוכיה אבל נמצא פיתרון
חג שמח

ashlaya

New member
תחרות להורים ?

לנו היתה אתמול סדנת יצירה הורים וילדים האמת שלא ממש התערבנו - אלה רק בבסיס החנוכיה עדי עשה בסיס של עץ עם פסיפסים גדולים של אבן שיש שמהם עשינו שמש וקנים את כל השאר הקישוטים השארתי לו לקשקש אז מה יצא לנו שם ? הרבה בלאגן חרוזים פרורי צבע מודברים בתפזורת העיקר שהוא נהנה ואז...הוא הגיע לפטיש ומספר ולא רצה לעזוב - עוד יצא לי נגר הגוזל

עדי 5

New member
בינתיים הכנו שתי חנוכיות

אחת מוכנה ותצא מחר לבית ספר, השניה צריכה לעבור שריפה בתנור,הכנו מקרמיקל=קרמיקה לאפיה ביתית.

שי ז.

New member
את יכולה לערבב קמח, מלח, מים ודבק

פלסטי. זה מתיבש בתנור ונהיה קשה מאוד.

שי ז.

New member
משתפר לאט לאט אבל בכיוון הנכון

את התערובת הזו גיליתי בשיקום כששאלתי את המרפאה בעיסוק על רעיונות לחנוכיות.

עדי 5

New member
בחנויות יצרה יש את הקרמיקל

יש להם אתר באינטרנט,מצרפת לך קישור. והנה תמונות של החנוכיות. נתחיל בשיר וגוש הקרמיקל.

למעלה