יש לנו מכבי מגן זהב- מכבי לא עוזרים

יש לנו מכבי מגן זהב- מכבי לא עוזרים

ראשית תודה על הרצון לעזור, לרנית יש מכבי מגן זהב, אך מכבי מסרבים לעזור לנו - הגענו עד פרופ' שוקי שמר עצמו, מנכ"ל מכבי - אך ללא תוצאות. רנית חייבת להגיעה לגרמניה ביום שישי הבא , ולדעת כל הרופאים בארץ (יש לנו מסמכים שכתבו הפרופסורים הגדולים בישראל בתחום האונקולוגיה ) אם רנית לא תשוב להמשך טיפול בשבוע הבא , החיים שלה בסכנה ממשית !!!! משהתחלנו את הטיפול בגרמניה, הנהלת קופ"ח מכבי ניסו לשכנע אותנו כי הטיפול בגרמניה לא יעזור לאישתי רנית, כרגע אנחנו אחרי שני סדרות של טיפולים, שבזכותם 90% מהגידולים נעלמו. 90% מהדרך לריפוי הסרטן מאחורנו. לשימחתנו נבואות הנהלת קופ"ח מכבי לא התגשמו!! הנהלת מכבי יודעת היטב כי סרטן קיבה הוא סרטן נדיב לבחורה בת 30 ( כל חולי סרטן הקיבה בארץ הם מעל גיל 50 ) וכמו כן הנהלת קופ"ח מכבי יודעת כי ברמץ כהן רנית היא המטופלת היחידה בארץ שיש מאחוריה קונטצנזוס של הסכמת כל הרופאים ( הפרופסורים המובילם בתוחם סרטן הקיבה ) בארץ כי הדרך היחידה לרפא את רנית היא המשך הטיפול בגרמניה !!! חובת ההוכחה שהטיפול בגרמניה מרפא את רנית היתה עלינו המשפחה, השקענו מאות אלפי שקלים בלהוכיח להנהלת קופ"ח מכבי , כי הטיפול בגרמניה אכן מרפא את רנית. כרגע ניגמר לנו הכסף , ולמרות ש 90% מהגידולים נעלמו, את חובת ההוכה ביצענו בפועל , הנהלת קופ"ח חולים מכבי לא מוכנה לעזור ולהציל את חיי רנית . ברצוני להדגיש כי קופ"ח מכבי הוציאה במשך השנה האחרונה מאות אלפי שקלים על טיפולים עבור רנית ללא הצלחה. כל הטיפולים שקופ"ח מכבי השקיעה בארץ בניסיון לרפא את רנית ניכשלו , ולכן כל רופאי קופת חולים מכבי עצמה שהגענו אליהם ע"י הצגת כרטיס החבר של רנית בקופ"ח מכבי, המליצו להנהלת קופת חולים מכבי על מימון הטיפול של רנית בגרמניה. כפי שכתבתי ברצוני להדגיש כי גם היום, לאחר ש 90% מהגידולים נעלמו , ושרנית כבר בדרך ליהיות בריאה, עדין הנהלת קופ"ח מכבי מסרבת לעזור לנו. ברצוני לציין שההצעה היחדיה שקיבלתי מקופ"ח מכבי - היא הלוואה בסך 15,000 ש"ח , שגם אותה הם יתנו לי לפי דיברי איתן גילבוע, ראש המטה של מכבי ( תפקיד דומה לסמנכ"ל מכבי ) לאחר שאני יציג להם ערבים מתאימים שיענו על הדרישות שלהם. ברצוני לומר לכם שאני כבר לקחתי הלוואת בבנקים, הלוואות של מאות אלפי שקלים, שאין באפשרותי להחזיר אותם , וכמובן שאותם בנקים לא מוכנים לתת לי הלוואות נספות. בכל מיקרה לאחר שהשקעתי מאות אלפי שקלים בלהוכיח לקופ"ח מכבי כי הצדק איתי, ושהטיפול בבית החולים בגרמניה הצליח לרפא את אישתי ,ולאחר ש 90% מהגידול נעלם, ציפינו אני ואישתי כי קופ"ח מכבי , תירתם לעזרתנו , ושפרופ' שוקי שמר עצמו , שפעמיים רבות אמר בפומבי כי הוא לא ימנע מאדם טיפול רפואי בכדי להציל את חייו , יעזור הוא עצמו בהתערבותו האישית, ויעזור לנו לחזור להמשך הטיפולים בגרמניה. כל הרופאים בדעה כי אם רנית לא תחזור להמשך הטפול בשבוע הבאה בגרמניה, החיים שלה בסכנה ממשית - אי אפשר לסמוך על גידול סרטני, אפילו אם נישאר רק 10% ממנו !!! אני פונה אל הלב שבכם, אני פונה אל האהבת החינם שיש בליבכם, אנא עיזרו לי להציל את חיי אישתי רנית שאני אוהב כל כך !!!! אשמח אם תסייעו לנו בלהפיץ את בקשת העזרה בכל רחבי האינטרנט בלי העזרה הנדיבה שלכם , רנית לא תוכל לשוב לגרמניה בשבוע הבא אני פונה אליכם בבקשה לבחור בחיים עבור רנית ולהרים תרומתכם הנדיבה בריגשי אהבה ברמץ יואב 330550 - 065 נ.ב. מצורף קובף WORD להפצה, המתאר את המצוקה שניקלענו אליה !!!

למה אתה לא פונה לטלויזיה????

אם יש לך ביטוח משלים הם חייבים לעזור תעשה רעש שיש לך ביטוח משלים והם לא עוזרים על הצד הזה אתה צריך ללכת וכדאי ודבר שני תפנה לתחנות רדיו דתיים ותבקש תרומה הם מאד עוזרים ..בהצלחה

למעלה