יש למישו מושג כמה אאלץ לשלם למטפלת

בטטי

New member
יש למישו מושג כמה אאלץ לשלם למטפלת

באזור אשדוד 5 ימים בשבוע 7 שעות ביום על מנת שתבלה את זמנה עם אוצרי בן ה4 חודשים בביתה?אשמח לשמוע כמה משלמים-מנסיונכם...

ליאת05

New member
בכל עיר ואזור התשלום הוא שונה.

בנוסף, את צריכה לחשוב אם הטיפול בתינוק כולל גם שטיפת הבקבוקים שלו, הכנת מרק בהמשך (החל מגיל 5-6 חודשים), סידור הבית, קיפול כביסה וכו. כדי לדעת את המחיר באזור שלכם, צאי לפארק הקרוב, תפגשי עם מטפלות בבוקר ותשאלי מהו השכר שלהן ומה העבודה שלהן כוללת. אחה"צ את יכולה להיפגש עם האמהות ולשאול את אותה שאלה.

אבל היא אמרה שבבית המטפלת ולא

בביתה שלה כלומר אני לא חושבת שהיא צריכה לשלם למטפלת על זה שהיא מקפלת את הכביסה של עצמה

ליאת05

New member
סליחה יקירתי, על השגיאה האיומה..לא

שמתי לב למילה "בביתה"...

IcNיה

New member
באזור שלנו (ט"ו) משלמים 12-15 ש"ח

לשעה + נסיעות, וזה בבית של הילד. בבית המטפלת, באזור ישן יותר ועם יותר שעות ביום - משלמים בד"כ פחות, ואין הוצאות נסיעות. אני מוכנה לשלם יותר, אבל לא מצליחה למצוא מטפלת נורמלית, ועוד 3 שבועות צריכה לצאת לעבודה.

IcNיה

New member
נכון. זה פחות משכר מינימום.

ולא. אני ממש לא מתכוונת להכנס לדיונים בנושא.

ליאתיש

New member
מה זה ט"ו?

12-15 ש"ח לשעה?!? לנערה שעושה לי ביביסיטר אני משלמת 20 ש"ח ויותר לשעה... איפה זה האיזור שלך? נשמע שכדאי לגור שם.

../images/Emo4.gif

זה לא יוצר תיסכול שמקבלים 12 ש"ח לשעה? איך את יכולה להבטיח את האושר של הילדה שלך בסכום כזה? אני מאמינה שכשהמטפלת מרוצה וטוב לה היא הרבה יותר נלהבת ומלאת מוטיבציה ולא עושה את כי זה מה יש. ברור שיש מטפלות מעולות שלא משנה כמה תתני להם, אבל ביננו - יש קשר ישיר בין השכר לבין המוטיבציה בעבודה!!!

IcNיה

New member
יש קשר ישיר בין שביעות רצון לבין

מוטיבציה בעבודה. ושביעות רצון מוגדרת סובייקטיבית ע"י העובד: מה שטוב לאחד - לא יהיה בהכרח טוב לאחר.

jenyl

New member
הנערה באה אליך למספר שעות בודד!

כשמדובר במטפלת מחשבים הרבה פעמים שכר גלובלי ולא לפי שעה. אם האמא מרויחה שכר מינימום איך היא תשלם למטפלת 20?! כמובן שהכל תלוי באזור ובמטפלת עצמה...

למעלה