יש למישהו תרשימת שירים של ההופעה

walk on

New member
מאיפה לנו לדעת עם זה

עדיין לא היה?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!?!?!?!?!?!??!!??!!??!!?!?!??!?!!?!??!?!?!?!?!?!?!?!!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!??!?!!??!!??!!??!!??!!!!אהההההההההה???????????????????????????????????????????????????????????????

ליאורנר

New member
משהו כמו...

זוהרים השיר שלנו אור הירח שיר עצוב קרן אור סוף העולם מלאך עם הזמן מיליארד טועים שיר התקווה חלומות גדולים יומן מסע מחוץ לתחרות שיר הסמרטוטים שנינו שווים שירים כאלה

S h A b i T

New member
נה

זוהרים אמש סוף העולם מלאך ומפה הוא מגוון בין שיר עצוב קרן אור מילארד טועים הכל נרשם שיר הסמרטוטים וכו' וכו' :]

walk on

New member
אידיוט

חח בוא לבית גבריאל ותשתוק.

ליאורנר

New member
אמרתי לך לבן דוד שלי יש חתונה יום..

אחרי וזה רחוק ויהיה טוב לא לדאוגג.... בואי לצוותא

walk on

New member
למה לבוא לצוותא

כדי לשבת איתך בחוץ ולקלל שקר לי?!וחוצמיזה עשינו עסק בקשר לצוותא. בוא לבית גבריאל, חוצמיזה תקבל טובלרון, יאללה שתוק ובוא יהיה טוב לא? אז בוא.

ליאורנר

New member
איזה קר לך? זה מתחת לפני האדמה....

את מרגישה את הלהבות של הגיהנום מרוב שזה למטה.... ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל במקרה הזה לא יהיה טוב

ליאורנר

New member
רק במקרה הזה לא יהיה טוב.....

כי זה בית גבריאל ואין לי כח ללכת לשם ויש חתונה לבן דוד שלי ויש הופעה של היהודים ובטח ירד גשם וגם זה לפני אשדוד וגם אין לי איך להגיע איך לחזור אין לי כסף... את רוצה עוד סיבות למה אני לא יכול לבוא לשם? כי אם את רוצה אז אני אביא לך עוד כי יש לי

למעלה