יש למישהו קצה חוט?

berta84

New member
יש למישהו קצה חוט?

אני צריכה להשתין לעיתים קרובות מאוד כשמדי פעם בא לי התקף של איזה 10-12 שעות לפחות במהלכו אני רק יוצאת מהשירותים ולאחר 10 דקות כבר צריכה שוב, קורה לי בעיקר בלילות, שני לילות אחרונים פשוט לא ישנתי בגלל זה, עכשיו למשל אני בסדר כל הלילה היה לי כאילו נהר זורם לי בבטן אני כבר פניתי לרופאה בעניין זה, עשיתי אולטראסאונד של דרכי השתן(בטן עליונה+תחתונה), לפני יומיים לקחתי את התשובה- בה היתה חוות דעת של רופאה שהתבוננה באולטראסאונד והיה כתוב שהכל תקין אצלי אני לא שותה כ"כ הרבה- אתמול למשל שתיתי כ-3 כוסות קפה- אחד נס ושניים קפה לא אמיתי כזה ממכונה ואולי חצי ליטר מים, מה שכן טחנתי כמות עצומה של ירקות, יכול להיות שזה קשור? תודה מראש לעונים

SHIRY SPINNING

New member
קצה חוט

שלום ברטה האם מלבד אולטסאונד בטן עשית עוד אילו בדיקות? בדיקות דם בצום? בדיקת שתן? האם זה קורה רק בלילה? האם זה חדש? או קרה כבר בעבר? אם תוכלי לספר על הרגלי החיים שלך- מלבד אכילת ירקות ובמיוחד מה את אוכלת או שותה לפני השינה ננסה לעזור, אבל צריך עוד אינפורמציה ואני מניחה ששאלות רבות עוד יצצו....

berta84

New member
הר ירקות לפני השינה תמיד

חצי כרוב בערך כמה מלפפונים בצל עוד ירקות 5 גזרים לפחות זה מאוד מרגיע אותי

קצה חוט

ברטה שלום קצה חוט בלבד- נסי להפסיק עם הקפה, אם אפשר בכלל. כנ"ל לגבי קולה ותה שמכיל קפאין. אם את שותה קפה באופן קבוע עלולים להופיע כאבי ראש בימים הראשונים כחלק מהגמילה מהקפאין. ספרי לי אם יש שינוי.

השתנה מרובה

שלום לך, האם ביצעת גם בדיקות דם? ממליצה לך בנוסף לאוטרסאונד לבצע בדיקות דם ושתן. אם הכל תקין כנראה שהתזונה שלך כולל השתייה משפיעים על הצורך המוגבר להטיל שתן בשעות הלילה. קופאין הוא משתן- מומלץ לך להימנע משתיית קפה לפני השינה. בנוסף ירקות מכילים הרבה מים - ממליצה להפחית את כמות הירקות שאת אוכלת לפני השינה ולראות אם יש שיפור. אביטל

המשך ברור מקור ההשתנה המרובה

האם שתית אלכוהול בסמוך להתקף ההשתנה? האם לאחר ההשתנה יש תחושה של מלאות בשלפוחית? אם המצב ממשיך או מקצין ממליץ לחזור לרופא המשפחה ולשקול פניה לאנדוקרינולוג לבדוק בין היתר את הורמון ADH

למעלה