יש למישהו פיתרון?

i are baboon

New member
יש למישהו פיתרון?

לא יהיה מנומס מצידי להקפיץ את כל השרשור הארוך מלמטה לגבי הבעיה איתה נשארתי אז אני שואל שוב האם מישהו יכול לעזור בבעיה הבאה: החלפתי עכשיו פאלם, והדבר היחיד שמעניין אותי לשמור מהפאלם הישן זה את כל פיתקי ה - NOTE PAD. אחרי גיבוי של תיקיית הפאלם, מחיקה של התוכנות מה - PC והתקנת התוכנה מחדש, משום מה קיבלתי בתיקיית הפאלם החדשה שני יוזרים, לאחד קוראים "יוזר" (לצורך העיניין) ולשני "יוזר0", בראשון נמצאת רק תיקיית NOTE PAD ובשני היא נמצאית שוב עם כל השאר. גם בתיקיה הישנה היו לי שני יוזרים (אבל זה כנראה בגלל שהחלפתי את ה - USERNAME לפני כמה חודשים) שדרך אגב, שונים מהנוכחיים. אחרי שלקחתי את התוכן מהתיקיה של אחד היוזרים הישנים (העדכני מבין השניים) והעתקתי אותו לתיקיה ב"יוזר0" עלו רק 52 הפתקים הראשונים מתוך 130 פתקים שהיו קודם. ולשאלות: 1. האם יכול להיות כי הפתקים החדשים נמצאים ביוזר הישן הראשון? 2. אם כן, איך ניתן לגבות שתי תיקיות ולאחד אותן לאחת? 3. למה עלו שני יוזרים בתיקיית PALM החדשה? 4. האם יש איזושהי דרך אחרת להגיע לפתקים המיוחלים. 5. האם יכול להיות שאין לדסקטופ אפשרות לגבות יותר מכמות מסויימת של פתקים או שאולי זה סתם פאק של התוכנה? תודה רבה מראש.

למעלה