יש לכם שיר מקורי? תכנסו לפה ומהר !!

יש לכם שיר מקורי? תכנסו לפה ומהר !!

התוכנית "יש מצב" עם נועם אמיר ברדיו צפון ללא הפסקה 104.5FM התחילה לחפש אחרי זמרים וזמרות צעירים שיש להם ביד שיר מקורי והם רוצים לפרוץ איתו קדימה. בכמה מילים על הפרוייקט: יש לכם שיר מקורי שלכם?, יופי :) אם השיר טוב מספיק, הוא יכלל באוסף שאנחנו מוציאים לכבוד הפרויקט שיאגד בין 12-15 שירים. אותו דיסק יחולק בין אלפי מאזיני התוכנית מידי שבוע וכמובן השירים ייטחנו אצלנו ברדיו צפון 104.5 ובתקווה בעוד תחנות אם יהיה ביקוש לאותו שיר. אז אם אתם אלה שרוצים לפרוץ קדימה תעשו לעצכם טובה קטנה ותשלחו אלינו עותק של השיר על גבי דיסק לכתובת הבאה: מלון אסיידנה, שכונת יפה נוף, מעלות - לכבוד נועם אמיר התוכנית יש מצב מיותר לציין שאותם אלה שיכנסו לתוך האוסף יוזמנו אלינו לתוכנית לראיון מיוחד :) לפרטים נוספים אפשר לפנות באימייל [email protected] או [email protected] אז קדימה לעבודה בברכה, יניב לני - מפיק "יש מצב" רדיו צפון ללא הפסקה 104.5FM 04-9979999

תיקון כתובת למשלוח

מלון אסיינדה, שכונת יפה נוף, מעלות - לכבוד נועם אמיר התוכנית יש מצב

כנסו לאתר שלי

http://www.lizetshveka.too.co.il/ שם אני מבצעת את השיר "השקט שנישאר" תיצרו איתי קשר באימייל

ליניב לני

יש לי שיר שאני כתבתי והלחנתי וזה שיר מאוד מדליק,כל מי ששמע אותו מאוד אהב. הבעיה היא שאין עיבוד לשיר ואין עדיין מנגינה אז אם אין לכם בעיה עם זה אז אשמח להיות איתך בקשר

למעלה