יש לכם רעיונות למצעדים הבאים?

Naama P

New member
יש לכם רעיונות למצעדים הבאים? ../images/Emo79.gif

היי חבר'ה, אני קוראת את שירשור השירים לכבוד גלעד שליט וליבי מתרחב. השירים מקסימים והבחירות מרגשות. בטח יש לכם רעיונות למצעדים הבאים. אם יש לכם רעיון למצעד אנא ציינו אותו כאן בצירוף עשרה שמות שירים בנושא. גולש שנושא המצעד שלו יצא לפועל יקבל קרדיט בשידור.
נעמה

שירי אוכל

תנו לגדול בשקט /גידי גוב תותים /אתניקס תפוחים ותמרים/רמי קלינשטיין מכופף הבננות/אריק אינשטיין יש עוד אבל אני חייבת לזוז............

ממשיכה

פסוליה /ג'קי מקייטן ארץ זבת חלב ודבש/עממי עוגה עוגה/עוזי חיטמן תשע בכיכר/גזוז שלומית בונה סוכה/נעמי שמר החיטה צומחת שוב/חוה אלברשטיין

yaakov41

New member
שירי נחל וימה

שיר בין ערביים - 'קצת אחרת' ('הוא יושב ליד הנחל...') איפה ישנם עוד אנשים נחל התנינים חופים בצל כפות תמר - עוזי מאירי הס באפיקו הנחל שט חלמתי חלום על דנובה ('מַרוסיה נטאשה ופייר ') עין גדי שיר הנח"ל (' יודע חקלאי פיקח ') לחוף ירדן - דודו זכאי ועוד ועוד

yaakov41

New member
מדגם שירים לארץ ישראל היפה

בארץ אהבתי הוי ארצי מולדתי (טשרניחובסקי) ארץ ארץ ארץ (פייקוב) נערה טובה יפת עיניים ים השבלים (הגבעטרון) נשב בחוץ כל כך יפה הליל פה בארץ חמדת אבות כחול ולבן הצבע שלי (מקהלת הגברים - יד לבנים רמת גן) לא שרתי לך ארצי (אברהם פררה) הליכה לקיסריה

yaakov41

New member
שירי פריחה ופרחים

הו מרגנית - מילי מירן הראית איזה יופי כמו צמח בר פרח הלילך רקפת (מתחת לסלע) יקינטון (לילה לילה מסתכלת הלבנה) ולס להגנת הטבע (כבר פורחים נרקיסים) הפרח בגני - זוהר ארגוב בארץ אהבתי השקד פורח אל גינת אגוז ירדתי לראות הפרחה הגפן

עוד רעיון - שירי משפחה

אצל הדודה והדוד - דני סנדרסון ברבאבא - ציפי שביט המשפחה שלי - עזוי חיטמן חיים שלי- זהבה בן אחותי הקטנה - מתי כספי אבא-שלומי שבת סיגליות - דויוד ברוזה לבכות לך - אביב גפן שתי בנות-יהודית רביץ אחי הצעיר יהודה-אהוד מנור סבתא בנגב-יפה ירקוני

yaakov41

New member
מקומות וזמנים רחוקים (געגוע)

כאלה היו הימים ( Those were the days my friend) בדומיית עלי שלכת - ליאור ייני חלום על הדנובה (חלמתי חלום על דנובה) פראג - אריק איינשטיין מכורה שלי - חוה אלברשטיין. השיר נכתב על מדינת ליטא אט זורם הנחל אילו צפורים (אשר עפות מעל הים) בלדה על הסוס עם הכתם על המצח - חוה אלברשטיין אומר לצפון - מקהלת הגברים -יד לבנים רמת גן בנוף הבתים הישנים - שלמה ארצי

קנגרו10

New member
שירי תנ"ך/ שירי בריחה ופרידות/ שירי גשם

בשירי תנ"ך הכוונה לשירים הקשורים לתנ"ך כמו הנביא יחזקאל ולאו דווקא שירים חרדיים.

yaakov41

New member
מקהלות ולהקות

הגבעטרון רננים רינת מקהלת הגברים (יד לבנים ) רמת גן הלוך הלכה החבריא (ברנזון, טל, ייני) האחים והאחיות להקות צבאיות כוורת סקסטה הכל עובר חביבי הצעת היאי להשמיע שירים של להקות ומקהלות

תשרי

New member
שירי סליחה ופיוס

סליחה- מתי כספי אני כבר מצטער- שלמה ארצי מצטער- אדם סלחי לי- דני רובס אני סולחת- ג'וזי כץ סליחות- יהודית רביץ נתפייסה- שמוליק קראוס וג'וזי כץ בוא נשכח ונסלח- גלי עטרי גלגל ענק- חלב ודבש ליאורה- אבי טולדנו

למעלה