יש לכם רעיונות למסיבת ה 40

יש לכם רעיונות למסיבת ה 40

לבן זוגי בשנים קודמות, לא עגולות התגנבתי בלילה למשרדו וקישטתי אותו הגעתי עם הילדים ועוגות לעבודתו בהפתעה הבאתי לו כרטיס טיסה בהפתעה וכדומה... עכשיו נשאלת השאלה מה עושים ב 40 הצעות יתקבלו בברכה טל

חדת קרן

New member
לפני איזה שנה שנתיים

הסתובב איזה אימייל שסיפר על מסיבת הפתעה שכזו שעשו לבעל במשרד ... אני גרועה בלספר ...בדיחות אכזריות

kessem

New member
חדת....הרעיון היה

שהמזכירה(המזקירה) תפתה את הבוס שלה להגיע לביתה......לחגוג לו את יום ההולדת שלו..... כשהענינים התחממו בסלון,היא בקשה ממנו רגע סליחה. ביוצאה מהחדר,התפשט הבוס הנחמד והמתין למזקירתו עירום כביום היוולדו כשחרבו מונפת בעוז......ואז......נפתחה דלת חדר השינה,וכל משפחתו וחבריו יצאו בשמחה,גילה,דיצה וצהלה לסלון בקריאות "יום הולדת שמח"..... לא נראה לי שיקנו את הרעיון הזה......

הוריקן*

New member
רעיון גנוב להתגנבות

תנסי להתגנב למשרדו בשעות היום,בהתפעה. ורצוי שהפעם תצטיידי בשבילו בכרטיס טיסה חד כיווני.

איילת39

New member
אני פעם ניסיתי

להתפיע אבל זה לא הלך. במקום כרטיס אולי עדיף שתקנה מכנס למקרה שלא ימצא את שלו כי לא תמיד ברור המשפט "נתפס עם מכנסיו למטה" זה אומר זהם עוד עליו או בסביבה שמתחתיו

הוריקן*

New member
זהם עוד עליו?

זהם עוד עליו זה שהוא עדיין לובש אותם או כשכבר פשט אותם? זהם עאאללק !!!

איילת39

New member
ז בראש משפט

מכילה את כל עולם הדמיון שלו שלה שלהם אבל מה זה עאללק

elninyo

New member
../images/Emo19.gifהוריקן* תקשיב..טוב..

נשבע לך ...רציתי לכתוב לה: "יש לי רעיון תגניבי לו את כרטיס האשראי..שיופתע..והוא יפצה אותך..וכו´ בלה בלה.." טלפאטיה?? התחלת לגנוב מחשבות??
דרך חשיבה של ...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הוריקן*

New member
אני כבר בדקתי אצל הגברת

היא גנבה לו את כל כרטיסי האשראי. אצלה זו לא תהיה הפתעה. ההפתעה תהיה אם היא פתאום תחזיר לו. ואני קורא אותך שוב,ואולי לזה התכוונת?

elninyo

New member
../images/Emo19.gif אתה יכול לבדוק שוב ת´גברת??

1. האם בכוונתה למכור את כרטיס האשראי של המופתע?? 2. מה הקשר שלה לתוכנית עוזראד והאם מחזיקה במניות ARC? תודה לך.
אשראי וטוב לה...

היי טל

אז ככה: ראשית השאלה מה התקציב? כי לפי זה ניתן לבנות את התוכנית ולהלן כמה הצעות: א. יש חברה שמתמחה בכך לקחת טיסה בשמיי הארץ לזוג עם יין עד ראש פינה, שם נוחתים ואוכלים במסעדה טובה, אפשר גם ללון שם (תלוי בתקציב) ב. ציור קיר ענק (אם יש לך מקום לזה ניתן בפינת רחוב (אם יש אישור) או בבית. ג. יש מקום נחמד לזוג לספא נחמד ולא יקר ואחר כך אפשר להמשיך לארוחת ערב. ד. להכין סלסלת פיקניק מושקעת ולצאת לים, שהילדים (אם הגיל מתאים)יכינו את המקום (אפשר להזמין חברים וכו´) ה. יש עוד להמשיך? בהצלחה!!! שולחת לך שקית של כוכבי אושר רק טוב!!!

חדת קרן

New member
הכי אני אוהבת להכין

הפתעות שאני הנהנית ( ככה נהנים את זה ?) המרכזית אני מתה על ספא וטיסות מחוץ לשמי ארצינו וציור קיר אני מוכנה ....אם הוא רחיץ ... וילדים יכינו את המקום ואת סל הפיקניק ... מה ההפתעה כאן ??? זה לא רגיל ....? בעצם עכשיו שאני מסתכלת על הטיסה מכאן .... היא נראית לי באמת רעיון מקסים ... אני הולכת לבדוק אם לשכנה שלי נשאר משהו מהחמין אני אכין סל פיקניק ..לעשרה ימים

במבי בן

New member
הכי פשוט הכי אמיתי והכי אוהב../images/Emo139.gif

טל. המתכון הוא פשוט. הרי יש לו הכל, במה כבר לא הפתעת אותו... אם תרצי, מתכון שזוגתי שתחיה קבלה בגיל 40. נוסעים בנסיעה "מנהלתית" כלומר ללא כל כוונה לנקודת התצפית הכי קרובה והכי קלה להגעה. מבעוד מועד להחביא גזיה קומקום ושני ספלים וכמובן מן המרק שהוא אוהב (בשקיות כמובן). מרטיני יבש או (ונייק אחר) ושתי כוסיות. ככה לבד, מול אורות הכרך הרחוקים שניכם, המרק והברנדי וכו´. מזל טוב.

חן חן נתתם מלא רעיונות

נראה ש אלך על הצד הרומנטי ולא על הציני
בעיקר אהבתי את הספא ואת הנקודת תצפית עם היין (כנראה לכוון הים), אולי אשלב. ואת הלבד, בלי הילדים הפעם... אתארגן ואספר טל

למעלה