יש לכם רעיון אולי

יש לכם רעיון אולי

איפה אפשר להכיר בחורה זרה ? משהו כמו מחו"ל כזה ... ? נגיד יפנית ? ... אולי ... שבדית ? ... בא לי פתאום להרחיב אופקים

snoopy36

New member
קודם כל....

לא כדאי להרחיב את אופקים....או אז יהיה יותר קל לחמאסניקים לפגוע שם בתושבים.... אבל תכל'ס... כנס לבגד ים... סע לחוף... קפוץ ראש.... ותתחיל לשחות.....אולי תגיע לשבדיה....או אפילו יפן....

snoopy36

New member
סבבה...

יש אחלה מסעדה יפנית.... ולהם יש אחלה....
... טונה וסלמון זה גם שם של דג.....

יבוא אישי

פעם לא היה על זה מיסוי אז יש מצב שגם יעלה לך פחות. תגיד, להרחיב אופקים זה להכיר אישה זרה?

ב ו ע ו ת

New member
מעולה

מתי בפעם האחרונה העזת להסתבך עם ארגון פשע או סרסור עצבני? מרגע לרגע אני מבינה שהתחנה המרכזית הישנה תפורה עליך בול.

ב ו ע ו ת

New member
בתחנה המרכזית בתל אביב

תוכל להכיר מכל הלאומים ובכל הצבעים. ראיתי בטלוויזיה שהן אפילו עושות פאנלים הרבה יותר טוב מאיתנו, הישראליות. הן בניגוד אלינו מקרצפות, מחייכות ואומרות תודה. כתבה עצובה על נשים עצובות וגברים עצובים לא פחות. ואל תשכח לדווח מהשטח, אולי בכל זאת נלך על פועל רומני מיוזע. נעמה

../images/Emo12.gifמה בדיוק קרה בין רגע סגירת החלון

ל 23:36????
תשמע, בכל הנוגע לשבדיות/הולנדיות וכו' - רובן המכריע (בלי להעליב אפחת) לא להיט כזה גדול. יש להם "כוסיות לייצוא", שאותן הם שולחים בתור מתנדבות לקיבוצים בארץ וכדו'. היתר -
אז אם אתה מחפש - חפש היטב ובזהירות. אין לך איזה חבר קיבוצניק??
(הצלחת להצחיק אותי ביום מעפן, וזה כבר חשוב).

בדרך למיטה ... פתאום ....

רוח המשובה נגחה בי. תמיד חשבתי .. ומה אם ...?... הנה הזדמנות. פתאום אני לא קשור, לא מחוייב, לא עגון... למה לא להגשים פנטזיה ? למה לא לעשות את מה שאני רוצה ולא את מה שאני צריך ... פעם אחת ... אני חושב שאני עדיין לומד את המצב. שמותר לי כל מה שאני רוצה. wow

האמת? למה לא בעצם?

אם זוהי הפנטזיה שלך,למה לא לנסות? השאלה רק לצורך מה? חברות,ידידות,זיונים, חתונה וילדים? ולמה בעצם זרות? מה יותר קל איתן בפנטזיה שלך?תגיד,מישהי עיצבנה אותך אתמול?

כשהייתי קטנה התחפשתי

ליפנית, היום אני מחופשת לשבדית, היה לי חבר שהתחתן עם יפנית הם חיים בארה``ב,הוא מצא אותה שם.... מה קרה שפתאם בא לך זרות? מה טוב בהן שלא מספיק טוב בנו? שהן אולי קלות ``לאילוף``?

למעלה