יש לכם מישהו שמדרבן אתכם?

tali19830

New member
יש לכם מישהו שמדרבן אתכם?

אני מתכוונת, האם יש לכם איזה חבר או חברה ללימודים שאתם לומדי איתם יחד, והם גורמים לכם להיות יותר רציניים ויותר פרודוקטיביים בלמידה, פחות להתעצל ולהספיק הכל בצורה טובה יותר מאשר הייתם עושים זאת לבד? לי זה ממש חסר, ואני הייתי רוצה שיהיה לי מישהו כזה? יש לכם הצעות? נעים מאד, אגב, טלי.

shay4442

New member
תלוי מה את לומדת?

אצלי מתחום מדעי הרוח וקורסים שכוללים רק הרצאות פרונטליות ומספר קטן של סמינרים...... אין פה עניין של עבודת צוות או אפילו זוגות, אלה בחרשנות ושינון למבחנים וכתיבת עבודת סמינריונים..... ככה שאני לא יכול לעזור מצטער

בד"כ אני זאת שמעודדת אחרים לעבוד על דברים

ללימודים, מנסה לעזור בקטע של ללמוד ביחד, שולחת סיכומים וכו' כי אני מאלה שבד"כ לא דוחים אלא ישר ניגשים לעבודה...

pieceofmadness

New member
בטח מדרבן, לי יש הורים ../images/Emo122.gif

שנועצים לי פגיון בטוסיק כל פעם שהוא לא דבוק לכיסא. כלומר, זאת היתה התוכנית המקורית כשנולדתי, אבל מאז פיתחתי מיקרואורגניזמים ידידותיים למשתמש שאני מדביקה על חוד החנית, וברגע שהם ננעצים בלחיים האחוריות שלי, התגובה הכימית היא נחיתה רכה על שפת הים עם ספר. השחיתות, השחיתות והשמנת!!

sweetdreams

New member
ברור!! אחרת אני לא אעשה כלום!!

האמת, ששנינו כאלה עצלנים, שרוב הזמן אנחנו יותר משחקים צ'יקן אחד עם השני, ובודקים מי מאיתנו יישבר קודם ויכין את התרגיל, ואז השני יעתיק ממנו את כל העבודה השחורה... אבל זה עדיין עדיף על ללמוד לבד, לפחות כשאני יודעת שמישהו מחכה לתרגיל שלי, זה קצת תדרבן לסיים אותו בזמן.. שלא לדבר על זה שבמבחנים זה במיוחד עוזר, למבחנים אנחנו לומדים מצויין ביחד.. אנחנו פשוט גורמים אחד לשני לצאת מהבית, ולבוא לפקולטה ללמוד.. איך מוצאים אחד כזה?? אני מצאתי את שלי בתקופת מבחנים, כשפשוט חרשנו ביחד לכל מבחן אפשרי ששנינו לוקחים. העניין של התרגילי בית נוסף אחרי ששמנו לב שזה עוזר לנו ללמוד ביחד.

unholy

New member
חחח יש'לי חבר כזה

אחרי שהתחילה השחיטה של אחרי השביתה התחלנו ללמוד הרבה יותר חזק...למרות שבינכה מסמסטר שעבר אנחנו לומדים להכל ביחד. זה התחיל בסמסטר הראשון כשנהיינו שותפים למעבדה...זה המשיך בסמסטר השני כששנינו הברזנו מהמון שעות ואז השלמנו הכל ביחדP: וזה המשיך לקורס שאיכשהו שנינו נכשלנו. האמת שאנחנו שילוב ממש טוב...הוא בא לרוב המוחלט של התרגולים מעתיק הכל אבל לא מבין כלום...באמת שהוא יכול לשבת שעתיים בתרגול להעתיק כל דבר מהלוח ולא להבין כלום...אני לא מגיע לאף שיעור כמעט אבל מצליח להבין את רוב מה שקורה בתרגול גם בלי להיות שםP: אז אני עוזר לו...לרוב אני רץ ופותר ואז צועק עליו אם הוא מבין...ואז מסביר לו...זה הולך לנו ממש טוב כי שנינו מתעייפים באותה מהירות וכשאחד רוצה הפסקה אז לרוב גם השני רוצהP: בינתיים זה הוכיח ת'צמו לשנינו אני חושב. לא מנעו מאיתנו אפעם לגשת למבחנים בגלל אי הגשת ש"ב (באמת במזל...כי יש יותר מדי שעות שאני בכלל לא ידעתי שצריך להגיש בזוגות ואמרתי שלא באמת איכפת לי והתברר בדיעבד שהוא פשוט הגיש לי את רוב התרגיליםP:) בכל אופן כן...זה ממש עוזר, בלעדיו אני לא חושב שהייתי עובר את הסמסטרים האלה כי לא הייתי יודע פשוט שום דבר:|

dr0plet

New member
בקורס דרך העבודה, כן

יש חבורה כזו שהתקבצה סביבי שבלעדיה בטח הייתי זורקת

אצלי בלימודים..

בגלל שאנחנו עוברים כל יום ביקורות נוקבות ומשווים לחברינו לכיתה- אז באופן טיבעי, לפחות אצלי, יש מוטיבציה רבה (רוב הזמן). כן הסביבה וכן אופי הלימודים מאלצים אותנו לא להתעצל, לקרוע את התחת ולבלוט מעל כולם. הצעות? פשוט תגידי לעצמך שאם את לומדת, ואת את משקיעה זמן וכסף, אז חבל להתעצל עכשיו, להספיק פחות ולא להיות פרודקטיבית. אני כל הזמן חושבת על העתיד, על מה שיהיה. גם בעתיד הקרוב וגם ברחוק. וזה מה שמדרבן אותי ונותן לי מוטבציה להוציא את הטוב ביותר. לפעמים זה מצליח יותר,לפעמים פחות...

למעלה