יש לכם הסבר לתופעה?!

Y.G.J

New member
יש לכם הסבר לתופעה?!

יש לי אתר... ופשוט החלטתי לשנות לו עיצוב העתקתי את כל תוכן העמוד לעמוד החדש עם העיצוב החדש ואז בטעינה התחילו הבעיות במום לשלוף מהמסד הוא כותב לי
Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e10' [Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] Too few parameters. Expected 1. /164/default.asp, line 154​
על מה ולמה? בבקשה מישהו? השורת קוד לא חשובה כאן לציון משום שלא שיניתי אותה והכל הועתק בשלמות

Y.G.J

New member
לידיעתכם...

יש לי גם תנאי בדף שלא עשה בעיות לפני ועכשיו כן תנאי ממש פשוט if rs("b") = yes then הוא לא עובד זה גם מוזר (זה פחות חשוב לי אבל זה גם מוזר

Y.G.J

New member
אז מה אני אומר?

לא שיניתי כלום במסד או בקוד... רק העתקתי אותו מ<td></td> אחד לאחר כדי שהוא יהיה ויעבוד במקום אחר בעמוד זה הכל

לא אמרתי ששינית...

צ'מע אתה רוצה לפתור את זה או להיות בהלם עוד שהתיים? :) תתחיל מלבדוק את השדות שכתובים בשאילתה שלך...

Y.G.J

New member
נו אז זה מה שאני אומר לך הכל בסדר

אפילו מחקתי את כל מה שבא אחרי הwhere השארתי רק את הorder by וזה עדיין עם אותה השגיאה...

Y.G.J

New member
הנה... מקווה שזה יעזור

temp = 0 rs.Open "SELECT * FROM members where month(bd) = month(date()) and day(bd) = day(date()) and isnull(bd) = 0 Order by bd",conn,3,1,1 Do While Not rs.EOF temp = temp + 1 rs.movenext loop rs.close​
אבל תבין אותי זה עבר וזה עדיין עובד בעמוד עם העיצוב הקודם בעמוד הזה זה לא עובד

Y.G.J

New member
ב' כן

יותר מזה...השגיאה היא בכל שליפה שיש בעמוד זו פשוט השליפה הראשונה אז זה לא קריטי ואין בעיה עם ההתחברות למסד כי עובדה והוא לא אומר שיש א' זה לא משנה מה זה כי זה עבד בקודם וגם כשניסיתי להוריד את זה זה לא עבד לא כאן הבעיה דרך אגב זה בודק שהמחרוזת לא ריקה

אז לדעתי זה ככה (NOT ISNULL(bd

הרי זה בוליאני... בכל אופן- העמוד החדש הזה שעשית- מה היה בו קודם? היה בו includes? הוא יושב באותה תקיה של העמוד הראשון? כי זה נשמע כמו Include קודם שהיה שם ועכשיו הוא בכלל לא שוגה איפה שהראית לנו אלא בקובץ אחר...

Y.G.J

New member
אכן...

קודם היה לי עמוד default.asp שלקח נתונים מעמוד default.txt ועכשיו העברתי אותו לעמוד default.asp ועם עיצוב אחר והוא עושה בעיות לא רק פה בכל שליפה אחרת שקיימת... יש מושג?

Y.G.J

New member
שונא אות מיקרוסופט!

תבינו את הבעיה הקוד פתיחה של הדיבי היה בשורה השלישית מעליו אינקלוד למעצב הדף ומתחתיו האתר הורדתי את זה 6-10 שורות למטה וזה עובד תודה לבחור שניסה לעזור

גילוּ לשרותך! ../images/Emo11.gif

תן רגע את ה"לפני" וה"אחרי"... אין מצב שכמה שורות יעזרו לקוד לעבוד :)

Y.G.J

New member
יש מצב - עובדה

השורות הראשונות זה: <include.......... <% pagenum = "" &> כאן בא הפתיחת מסד ואז באה טבלה ופשוט העברתי פתיחת מסד לפה באיזה שהוא מקום אחר

יש בהחלט הסבר.

זו תקלה ידועה. שם שדה שהזכרת בשאילתה לא מופיע בטבלה. הוא חושב שזה פרמטר שאתה צריך לשלוח, ומחכה לפרמטר. לא שלחת פרמטר - ולכן מגיעה ההודעה. בקיצור - בדוק שמות שדות לעומת הטבלה בפועל. זה הכל.

Y.G.J

New member
טוב שנזכרת אבל כבר היתה תשובה

כמו שאתה רואה והיא לא היתה התשובה שהצעת כי בעצם לא זו היתה הבעיה

למעלה