יש לכם ד"ש מ

נשית~37

New member
יש לכם ד"ש מ ../images/Emo58.gif

ארנבי. הוא בבקעה, מתצפת על נוף מדהים וחושב גם עלינו.

sahr12

New member
חני??????בא!! בא!!"ה´ יעזור"

זקנה חביבה אחת התעוררה בוקר אחד משנתה, הציצה מן החלון וגילתה שהנהר עלה על גדותיו והציף את כל בתי הכפר. מפלס המים הלך ועלה עוד ועוד. שני אנשים בסירת משוטים עברו ליד חלונה וקראו אליה: "בואי אתנו, סבתא, ניקח אותך לחוף מבטחים" ענתה להם הזקנה: "לא, לא, אני שמה את מבטחי בשם. השם יעזור". משכו האנשים בכתפיהם ושטו הלאה משם. לקראת הערב, המים כבר כיסו את כל מרפסת ביתה, והיא נאלצה לטפס על הגג כדי לא לטבוע. איש בסירת מנוע שעבר בסביבה, ראה אותה על הגג ונופף אליה שהוא בא לחלץ אותה. "לא, לא, אל תטרח. לי יש אמונה בשם. השם יעזור לי" האיש המשיך בדרכו וחשב לעצמו שאי אפשר לעזור לאנשים שלא רוצים לקבל עזרה. תוך זמן קצר היה על הזקנה לטפס אל ראש הארובה שלה שכן המים הגיעו כבר אל הגג. כשעברה שם ספינה של משמר הנהרות, היא נופפה אליהם בידיה והרגיעה אותם: "לא לדאוג לי, אני אהיה בסדר. השם יעזור לי". מפקד המשמר אמר לסגנו "מה לעשות, יש גם משוגעים כאלה בעולם" והמשיך לפטרל במורד הנהר. זמן קצר לאחר מכן, הזקנה טבעה במים שעלו והציפו גם את הארובה הגבוהה. כשהגיעה האשה לשמיים, היא דרשה בתוקף לדבר עם אלוהים. כשהוכנסה אליו, דרשה לדעת: "מה קרה? אני שמתי את מבטחי בך, וחשבתי שתעזור לי!! " ואלוהים הרעים עליה בקולו: "למען השם, זקנה אטומה שכמותך, מי לדעתך שלח אליך שלוש פעמים סירות להציל אותך?!" איפה מייקי???????הוא היה אוהב את זה.....:)

סער...חניבעל....

זקנות זה הטרנד החדש... ואני הולך לאמץ אותו.... סתם שיניתי את מסלול הריצה שלי מבית האבות הבולגרי לבית אבות "עד 120" וחזרה...???? בלי שיניים נראה לי יותר נעים.....

W O W הוא בביקעה ????

אולי........ הוא חייל שלי ??? כי החיילים שלי שם בכמה יישובים וביום חמישי יוצא לשם לבקר אותם בישובים

למעלה