יש לי שתי בעיות נוספות

ronen3911

New member
יש לי שתי בעיות נוספות

קודם כל תודה לניסים על העזרה המהירה.. 1. כאשר אני מנסה להיכנס לאתר הזה אז ישר ה IE קורס ניסיתי לפי BOBX מפורום תוכנה ותמיכה לנקות רוגלות קוקיז וכד' לפי השירשור הנ"ל אבל זה לא עזר אני אשמח לעוד נסיון. 2. כאשר אני מפעיל תוכנת TMPGEnc אני מקבל את ההודעה המצורפת מה זה ואיך אני יכול לפתור את הבעיה? תודה רבה לכל מי שינסה לעזור.
 

xroeeh

New member
למה אתה לא רואה Live8?

אני צריך לקבל עידכונים ל sms שיש מישהו שלא רואה Live8 ונשאר בפורום במקום? רועי
 

nisso167

New member
מנהל
טוב, הסרט ניגמר... ועכשיו אני רואה.

הייתי אומר שזהו מופע דיי שמח למען מטרה עצובה... האם מישהו מהסלבס, שרוצים להיות עוד יותר סלבס, תרם כמה גרושים מהגרושים המעטים שלהם, למען המטרה? או עצם העובדה שהם מופיעים, מספיקה? הרי, עם שיר של רובי ויליאמס, אי אפשר לשבוע נכון? חוץ ממנו כמובן... ואל תספרו לי שהמופע המפוצץ הזה תורם משהו למישהו, חוץ מאשר עוד קצת גלורי למופיעים...די לציניות... נניח שכל אחד מהם, היה מוותר על ... כמה מסכנים אפשר היה להאכיל. ומצד שני, נניח שהארצות השבעות יוותרו על החוב, אז מה? השליטים המושחתים יפסיקו לחגוג???
 

xroeeh

New member
ארבע נקודות

1 - הביאו את ביל גייטס שאני חושב שהוא הדוגמא הטובה ביותר לתורם ופילנטרופ שיכול להיות, בנוסף, אני חושב שהמופע הזה תורם להעלאת הנושא הזה למודעות שזה לדעתי מטרה טובה בפני עצמה. 2 - אני חושב שאתה קצת ציני וקצת חסר תקווה, אני לא מאשים אותך, אני חי במדינה הזו בדיוק כמוך, אולי זה ניסיון חיים אבל אני חושב שזה דרך קצת פחות נוחה להתסכל על דברים, שלא תבין לא נכון אני אדם ציני אבל יש לי הרבה תקווה ואמונה בנו כבני אדם. 3 - יש להם תוכנית כללית שלמה כדי מה לעשות וזה לא רק מחיקת החוב. 4 - פינק פלוייד לא טוב כבר?! רועי
 

nisso167

New member
מנהל
ידעתי שאמשוך אוך בלשון...../images/Emo6.gif

1 אני באמת מסיר את הכובע בפני הדוד ביל. ואין לי שום מילה רעה עליו בנידון. להיפך. עובדה, הוא לא שר, הוא תורם!!! אין כלום נגד המטרה, אני פשוט ספקן. 2 איך אמרת? נסיון חיים..., ותאמין לי שאני לא רוצה להוציא לך את הרוח מהמפרשים... (פשוט, כשנגעתי בקיר, כאב לי קצת במצח...) כאשר אחת ל.. אני רואה מעשה אנושי יפה, ואני יודע לראות! אני מאושר ואומר --איזה יופי!-- 3נגיד ואכן כך, אז מה? אפשר לשכנע בדרך כך שהיא, את ה-לומומבות ןה-האמינים למיניהם, שאכן יבצעו הכל בצורה נקייה ומבלי שיקחו מעשר לעצמם? ומה עם אלה שבהמשך הדרך, מורדים, שודדים, קרא להם איך שתירצה. ומה וכמה מגיע בסופו של דבר אל היעד האמיתי, הרעבים? היינו כבר בסרט הזה. מי מהאימהות השבעות, תסכים לכך שהבן שלה יגן בגופו על משלוח המזון?. 4. כולם יופי! אכן הופעה מהוקצעת ומרשימה מאוד. רואים שהחבר'ה האלה לא מהיום במקצוע. אבל למה הציניות? ולא. אין לי פתרון. אולי אם נעשה שיחזור מערכת לתקופה שלפני הקולוניות. לא יודע. באמת שלא.
 

xroeeh

New member
~~~>

2 - אני עדיין מאמין שאפשר לשנות משהו, לאט לאט, מתחילים כאן, לך תדע איפה יגמר. 3 - זה באחריות העולם לתקן את זה, נוח לאלו שנותנים את הכסף להתעלם, אפשר לשנות אם רוצים. 4 - היה ענק!!! מדהים!! שווה כל רגע ועכשיו מה שלא תגיד, אני אגיב רק בענק ענק ענק!!! רועי
 

ScorpioID

New member
מזדיינים!!! רק 4 שירים??!?!??!

איחוד מתוקשר רק ל4 שירים?!?!?!?!?!?!
 

nisso167

New member
מנהל
מסכים היה ענק!../images/Emo6.gif

מה גם שחזרתי שבוע שבועיים אחורה...לימים שהחזקתי ידיים. ("יש ערימה של חבר'ה על הדשא." הייתי אחד מהחבר'ה. בכיתי כששמעתי את השיר בפעם הראשונה, אי שם על ציר קונטרה דמשק, בקטסטרופה של יום כיפור ההוא ב-1973...) וקצת לפני, עם "החומה" ו"השוטה על הגיבעה" אבל למה לערבב? מוסיקה טובה. ביצועים טובים. זוכר את - "אנחנו העולם. אנחנו הילדים של העולם"? ו? מה נהיה?? באשר ל--3, הצחקת את העולם... בעיקר את החלק השבע שלו!!
 
למעלה