יש לי שביתה!!!!!!!!!

יש לי שביתה!!!!!!!!!

ואני מלא בקיטורים
מה זה צריך להיות שכשמגיעים בשעה שקבעו לך יש פתק על הדלת שכתוב שיש עיצומים וקבלת קהל זה רק משעה 10??? קמתי במיוחד בשבילם, בזבזתי 2 התזות של בושם עליהם, וככה??? ועוד הם רוצים שאני אחכה שעה וחצי בשביל להיות בתור ענק עם כולם?? אני מורד! אבוא מחר >בתקווה שלא יענישו אותי
<

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
אני בניגוד אליך

מרוצה. באתי, ראיתי (כבשתי?) והלכתי לסיבוב בהדר. חזרתי הביתה ועכשיו אני כאן.

ותלונה על חנות בגדים

שהציעו לי חולצה ב-140 שקל וכששאלתי איזה עוד חולצות יש, הראו לי אותה חולצה רק דגם של השנה שעברה, ב-80 שקל. וניות ואני יודע שכולכם אינטיליגנטים וחכמים אחד אחד, אתם בטח שואלים את עצמכם מה ההבדל בין החולצות? חוץ מ-60 שקל, ממש ממש כלום!!! מסתבר שחולצת תשס"ג הגיע בשבוע שעבר במיוחד לחגים ועד אז חולצת תשס"ב נמכרה במחיר מלא (ככה לפחות המוכר אומר והרי ממתי הם משקרים?) אבל למה אני צריך ללבוש חולצה שהיא מיוחדת לחגים של תשס"ג?? מה רע בחגים של תשס"ב??? בסוף קניתי אחת מזו ואת מזו, כי לא היה יותר חולצות מתשס"ב והוא הואיל לעשות לי מחיר (הוריד כולה 20 שקל אבל לפחות פסיכולוגית נתן לי להרגיש שלא יצאתי פראייר). השאלה שלי היא כזו: מחר אני צריך ללבוש חולצה. האם ללבוש את חולצת דגם תשס"ג או ללכת על צנוע יותר ופחות ראוותני וללבוש את חולצת תשס"ב?

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
תמרוד

לך עם חולצה של תשס"א ויומן של תשס"ד או אולי בלי חולצה בכלל... >האם הלומד יפתח במרד? חולצת תסש"א, תשס"ב, אולי תשס"ג??? כל זאת ועוד בפרק הבא של ´צעירים חסרי בי"ס´ פרק ראשון לעונה<

למעלה