יש לי שאלה

einati2

New member
יש לי שאלה

אני מדיי פעם מקבלת הודעה אתם יכולים להגיד לי מה זה? מצרפת תמונה :

הממ

לפי הנראה בתמונה את משתמשת בחומת אש או באנגלית FIREWALL של חברת סימנטק , ההודעה שאת רואה בעצם זה הודעה דיווח על תוכנה SPYBOTSD אשר מנסה לפנות לאינטרנט , יש לך את האופציה לתת לה לפנות לא לתת לה לפנות או לתת לה לפנות ושלא ישאלו אותך שוב את השאלה הזו כלומר שהתשובה תשמר בזכרון , אני הייתי חושב פעמים לפני שהייתי נותן לתוכנה כלשהי להשתמש באינטרנט , מכיוון שהיא יכולה להיות תוכנת ריגול אשר מדווחת על מצב מחשבך פרטים וכדומה יש גם תוכנות שאם את מאפשרת להם גישה לאינטרנט הן יכולות לאפשר להאקר או במילים אחרות פורץ להכנס לך למחשב ולעלל כרצונו בהצלחה אם תרצי ללמוד עוד על איך להפעיל את התוכנת פיירוואל פני לאתר סימנטק בהצלחה

Baby Doc

New member
לא לדאוג

כנראה שאת מנסה להוריד עדכונים לתוכנת ה- Spybot שלך. התוכנה מנסה להתחבר לאינטרנט לשם כך, ותוכנת ה- Norton המותקנת אצלך מתריעה על נסיון התחברות. את צריכה לבחור ב- Norton את האפשרות Permit לפעולה זו. בצילום המסך שצירפת, אני רואה שאכן בחרת. האם למרות זאת, ההודעה קופצת שוב ושוב?

einati2

New member
כן, זה מדיי פעם קופץ לי

וגם בהתחלה שהמחשב נדלק אז מה לעשות?

Baby Doc

New member
נסי לבדוק אם ב- Norton יש אפשרות

לא להקפיץ הודעות רק עבור התוכנה הספציפית הזו. לצערי, איני מכיר היטב את ה- Firewall הזה, ולא זוכר איפה מסמנים את האפשרות הזו, אולי מישהו כאן בפורום יודע יותר טוב ממני...

quiet251

New member
אצלי פיירוול אחר

(מקאפי), אבל העקרון נשאר. כאשר תוכנה מנסה להתקשר לאינטרנט- מקבל הודעה, עם האפשרויות לאשר, לא לאשר, ואם לנהוג כך תמיד. כאשר ההתקשרות יזומה על ידי- אז ברור שמאשר. (עדכוני אדאוור, ספיבוט, וכו'). כאשר תוכנה "החליטה" להתקשר "ביזמתה"- לא מאשר. ואם מדובר בתוכנה, שככל שידוע לי, אין לי צורך שתתקשר- מקונפג הפיירוול לחסום (בלי להטריד אותי). אצלי זה נמצא בכותרת control internet programs. (בפיירוול).

למעלה