יש לי שאלה...

יש לי שאלה...

יש פה מישהו שהיה באומן בירושלים היום ? {יום שישי} כי הייתי עם מלא בנות ולא נהנתי נמאס לי כבר אני רוצה להכיר אנשים כמוני. אני פשוט לא נהנה במקומות האלה... ואל תגידו לי תלך למקומות של גייז, כי.. עם מי אני אלך, לבד??????? אאאאאאאאאאוווווווווףףףף אני כמעט בטוח שראיתי כמה הומואים חמודים אבל בגלל שאני בתוך איזה ארון מתים מעצבן לא יכלתי לעשות כלום או להתייחס למבטים... מה אומרים, מה אני צריך לעשות אני גם כולי חרמן כבר לא עשיתי את זה עם בן כבר 20 שנה בערך.. {משו כמו אף פעם לא..} חחחחחחחחחחחחחחחחח ועם בת רק לפני חצי שנה {!} עשיתי את זה!!! טוב עזבו אני סתם מסטול וחופר {ודי נואש כבר..} אז לילה\בוקר טוב לכולכם אוהב אתכם, לחייך... אני כבר שעה מנסה לשלוח את ההודעה ולא מצליח. אוף איזה עצבים

white star

New member
חמוד

תלחץ על "שלח" רק פעם אחת. אם זה מעלה לך הודעת שגיאה, תפתח עוד חלון של דפדפן לראות אם ההודעה הוצבה בפורום לפני שאתה מנסה לשלוח שוב. למה שלא תבקר בבית הפתוח? הם חבר'ה מאוד נחמדים

Xboy123

New member
רעיון מטורף

תלך למועדון גייז עם חבר סטרייט שיודע עלייך
. ומפה ההמשך ידוע.. אממ עדאי שהוא יידע להיפטר מכמה אנשים שיידבקו אליו שם
.

Tristann

New member
אולי אחד הערבים היותר רגועים בשושן

נסה באמצע השבוע והבית הפתוח מקום חביב ביותר. חבל שאתה לא מנסה. מה עם העשירון בימי שלישי בערב?

Tristann

New member
להכיר אנשים בערך בגילך

שעוברים בערך את מה שאתה עובר, לדבר, לשפוך הכל. אתה יודע. לא מזיק אף פעם. אתה מוזמן לפנות אליי במסרים או באייסיקיו / מסנג'ר. נמשיך.

לא יודע,

המקומות האלה נועדו לאנשים שאין להם לאן ללכת ואני ממש מעדיף לא לראות את עצמי כאחד כזה

white star

New member
../images/Emo54.gif מה הכוונה אין לאן ללכת?

זה מפגשים לחברי וחברות הקהילה

nalan

New member
אני כ"כ מבין אותך

אני הלכתי לאומן ביום חמישי והיה פשוט משעמם! רק שלצערי אני ביום חמישי לא ראיתי בכלל חמודים :(

לא...

דווקא הייתה מסיבה חמודה אבל כמו שאמרתי אני בארון והייתי שם רק עם בנות ככה שאין לי מה לחפש במקומות הטלה יותר כי אני לא נהנה!!!!!!!

dandiel

New member
חרמן?

יש הרבה מקומות שבהם תוכל להוציא את חרמנותך (אוי, מגעיל שכמוני...). אתה רוצה לצאת מהארון או לצאת מהחרמנות??

מהחרמנות..

ולא, אני אשאר בתול (עם בנים) ואני לא אעשה את הדברים האלה איפה שהתכוונת. (התכוונת בטח לסאונה וכאלה לא?)

למעלה