יש לי שאלה..

קטיפה

New member
יש לי שאלה..

נכון כולם דואגים שמא תהיה התקפת טילים..אז מה אני יעשה אם באמת תהיהה? יש איזשהו מכשיר לחתולים וכלבים וציפורים וצב וקיפוד ודגים?

קטיפה

New member
כן אבל..

אני לא יכולה להביא 15 ממ"טים לכל החיות שלי... אם יש למישהו הצעה או רעיון אחר..אז בקשה..

שרון

New member
הגנה על 15 בע"ח

קיימת חברה שנקראת "תיבת נוח" באזור זכרון יעקב. יש אפשרות להכנת מין אוהל גדול עם פילטרים אליו את יכולה להכנס בעצמך עם כל בעלי החיים שלך, האוהל סגור הרמתי ומצויד במשאבת אויר ופילטרים לשעות רבות של שהיה

No name for now

New member
ואיך לשכנע אותם להישאר בפנים?

במלחמת המפרץ החתולה שלי כל הזמן יללה וניסתה לפתוח את הדלת של החדר האטום, לא ממש התאים לה לבלות כמה שעות בחדר סגור עם עוד 5 אנשים, בסופו של דבר אמא שלי תמיד נכנעה לה, גם ככה כל שיטות האיטום אז לא היו משהו משהו אם היא היתה מתה כנראה שגם אנחנו. על ממ"ט אני אפילו לא חולמת. אני מביאה אותה לוטרינרית בכלוב, זו הליכה של 3 דקות כיוון שהמשרד בבניין ליד הבית וב-3 דקות האלה היא עושה כ"כ הרבה רעש שכל השכונה חושבת שצריך ללבוש מסכות אב"כ
בממ"ט היא פשוט תשתולל ותנסה לצאת, לא נראה לי שהיא תשאיר אותו במצב שהוא יוכל להגן עליה.

לילךLilach

New member
נראה לי שהכי בטוח זה

להכניס את בעלי החיים יחד איתנו לחדר האטום או לממ"ד (מרחב דירתי מוגן),אני חושבת שלא ניתן להכניס בעלי חיים לממ"ט (בגלל הציפורניים והשיניים -הם יקרעו את דפנותיו) ולא רצוי לשים להם מסכות שעלולות לחנוק אותם.

למעלה