יש לי שאלה..

יש לי שאלה..

אני עם תסביך או מה שזה לא יהיה.. דווקא בחור גבוה (מינימום 1.75) קצת בדילמה.. כי יש בחורים מצויינים פחות מ1.70... רעיונית אני לא שומעת.. מפריע לי לדבר עם אחד שאמור להיות בעלי בגובה העיניים.. אבל הוא בחור מצויין... מה דעתכם?

יiש2 וinש2

New member
אם הוא ידע להיות גבר

למרות גובהו-ולא חסרים כאלו...תלכי על זה...שלא יהיה חלש אופי!!שיהיה חזק,ואין שום חיסרון!!

אני

נמוכה, מאוד. לא רואה את זה כחיסרון אבל זה לא מוסיף לביטחון העצמי שאין לי. אני לא רוצה בעל כזה..

TipToli

New member
וכי הבטחון נמדד בגובה?

מתוקה 1.70 זה סביר.. תחשבי יהיה לך בחור 1.78 רם ונישא שכיף להתלות עליו אבל הוא לא יקדיש,יאהב ישמע יעניק זה יהיה שווה?? לעומתו יהיה אחד ממוצע לא גבוה במיוחד אבל יעשה אותך המאושרת שבנשים..שוה או לא? אגב יש משפט שאומר ארוך כמו שרוך וטיפש כמו נעל...אז די לחכימא הכי חשוב שימצא חן בעינייך. גם לי קרה מקרה דומה והוא היה כזה בונבון שעד היום לא מצאת אחד כזה!

זה תלוי בך אישית ובו אם מפריע לכם אף

אחד פה לא יוכל להגיד עם מפריע לך אלא לו וכמובן שזה לא נוגע אליך

לדעתי אם זה מפריעה לך רק ברעיון

שווה לנסות פעם להיפגש, אולי זה בכלל לא יפריע לך?

הסברת בעצמך...

זה ס``ה תסביך...אני מכיר בחורה שהייתה מספיק חכמה לקחה אחד נמוך והיא בחורה גבוהה ממנו אפילו באיזה סנטימטר והיא עשתה את עסקת חייה!

רועי ת1

New member
אזז מה??

שטויות והבלים,היא עושה זאת מרצונה הטוב,וזה לא כזה דרסטי, אף אדם לא כופה עליה.. רוצים דוגמא אישית???

רועי ת1

New member
אחותי יותר גבוהה מגיסי..

בחמישה סנטימטרים לפחווות!! סווו?? תאמיני לי,זה לא מזיז,הוא נפגש עם הרבה בחורות גבוהות(מפיו..)וכולן לא מגיעות לגובה שלה...(דו משמעויות...
)

אני באמת ירדתי מהעקבים כבר מזמן

ואני לא בחורה גבוהה, הבחורים בימינו פשוט נמוכים...

TipToli

New member
ירדת בגלל בחורים?

אין מצב.. גמני לא כזו גבוהה אז בפגישה אני על שטוח פיתה אבל ביומיום... לא..

למעלה