יש לי שאלה

yair12342000

New member
יש לי שאלה

האמת היא שזה מעניין אותי לדעת מאחר ואני חדש בעסקי האופנועים, כשהייתי קטנוען היה קטנוע אחד שהיה בעיני מלך הכביש, ועכשיו שאני רוכב על אופנוע אני מסתקרן. מאחר ואני לא מתכוון להוריד את עצמי לרמה של לבדוק את זה בעצמי, הייתי מעדיף לשמוע מה אתם חושבים.. חוץ מזה אני מרגיש שהפורום קצת
, אולי הלכו לשרוף קצת "חמץ".. אז מי יותר מהיר - GS500 או T-MAX? (כמובן בתנאים סטנדרטיים) Let the slaughter, Begin!!

Nihil F2

New member
T-MAX.

צריך רוכב מיומן בשביל להוריד את הכח לכביש כראוי בGS, בעוד בטימקס עם המישקל הרב מאחור והוריאטור זה רק לפתוח גז.

h a j b i

New member
תלוי

אם אתה מדבר על תנאים אופטימלים. כלומר, כביש פתוח החל מעמידה ולמרחק של נגיד 400-500 מטר ועם רוכבים ממוצעים ומעלה ה- GS ייקח, הוא חזר יותר וקל יותר. אבל, אם אתה מדבר על רכיבה ראש בראש בכביש עם מכוניות ובתנאים שדורשים, האצות ובלימות ל-GS אז כמו שאמר NIHIL, ל - GS יהיה קשה לעמוד בקצב אלא אם הרוכב מיומן היטב. אני יודע כי הייתי שם עם GS, פיספוס קטן פה ושם החלפות הילוכים וה - TMAX בורח, כביש פתוח לחלוטין? ביי ביי TMAX.

kangal

New member
תלוי ברוכב... אני מכיר מישהו שהיה מרביץ

עם מג'סטי 400 לצד כל מיני ספורטיביים באיזור נס הרים.

yoshi6

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifאני שמעתי על מישהו כזה

מחתיח ב- ק מעניין מי

h a j b i

New member
ברור שיש סיכוי, זה רוכב נטו

אבל ל - TMAX יש יתרון לדעתי.

Nihil F2

New member
אני חושב שהטימקס יותר חזק

גם מבחינת כ"ס לא? GS סוגר 180 בעוד הTMAX סוגר(ת) 190+ לא?

h a j b i

New member
ממש לא

מבחינת כ"ס: GS - 52 hp TMAX - 43.5 hp מבחינת משקל יבש: GS - 170Kg Tmax - 203Kg אגב מבחינת שיא המומנט התמונה מסתר שונה, ל - GS יש 4.1 קג"מ ואילו ל - TMAX יש 4.6. הנתונים ממוטו (ונקווה שהפעם הם נכונים). אין לי מושכ כמה ה - TMAX סוגר אבל GS בוודאות מגיע ל - 190 (ואני מניח שאף יעבור בכלי חדש יותר ממה שהיה לי)

yoshi6

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gifיש כאן טעות מאוד רצינית בנתונים

הינה הנתנונים ישירות מתוך מטרו. הטעות העיקרית היא במומנט המירבי. חג שמח

Rיקושט

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

C O L T

New member
טוב, שוב, לכל החכמולוגים, ראיתי את השינויים

, ברורה לי הבדיחה של יושי, וזה עדיין לא מדליק אצלי נורה אדומה, כי זה לא ממש בדיחה, זו המציאות הרוחצת!!!1!

למעלה