יש לי שאלה. תפרתי לי תיק

nuky1

New member
יש לי שאלה. תפרתי לי תיק

(מבדי הקניה בנחלת בנימין כמובן) חיברתי את הידיות ,את הרוכסן ,את הבטנה מבפנים לרוכסן, ועכשו נותר לי לסגור את התיק סביב סביב אלא.... אם אני סוגרת הפוך הרי בתוך התיק יהיו כל החוטים איך עושים? ומה עושים? תודה לעונות.

קודם כל דואגים שבחלק הפנימי (הבטנה)

יש איזשהו פתח שדרכו תוכלי להפוך. מכניסים את הבטנה בתוך החלק החיצוני כך שצד ימין של הבד של הבטנה מול צד ימין של החלק החיצוני וצד שמאל של שניהם כלפי חוץ. תופרים מסביב והופכים דרך הפתח שהשארת קודם - את הפתח סוגרים בתפירה ידנית.

אוי../images/Emo4.gif

כתבנו ביחד.ואפילו חשבתי עלייך תוך כדי.

את מכניסה

את התיק בצד היפה שלו, (ימין) לתןך הביטנה התפורה, כשהחלק היפה פונה פנימה והמלוכלך עם החוטים החוצה. תופרת מסביב לפתח, משאירה 10 סמ' לא תפורים ודרכם הופכת את הביטנה פנימה. והופ, החלק היפה בפנים והתיק בחוץ. סוגרת את הפתח שנשאר. ויוצאת לרחוב. יש לפרפרים קישור שמראה בדיוק איך תופרים תיק עםם ביטנה, אחפש ואעלה לך.

nuky1

New member
תודה לכן על התשובות. לא היה לי אינטרנט להסתכל

אם ענו לי אז ישבתי ושברתי את הראש והצלחתי.

איזה יופי, והבד מיוחד.

יש לו נוכחות. הפרחים בולטים? או שנדמה לי? האבזם משדרג את התיק.

shukpuck

New member
אוי, כמה "נוקי"

מאד מתאים לך הבד!!
סחטיין עלייך לתפור ככה מהראש תיק!

nuky1

New member
זום על הכיס.

מזל שהשארתי את מגירת התפירה שלי פתוחה ובעלי "נכנס" בא והעיף אותה לא היתה לי ברירה אלא לסדדר ואז מצאתי את האבזם הזה מחגורה ישנה.

nuky1

New member
רחלה לשאלתךהבד משהו משי כזה והפרחים

הם מקטיפה דקה. אני אוהבת כתומים וכשראיתי את הבד התלהבתי קשות. יש כזה גם בהרכב טורקיז חום מקסים גם הוא.

68yafa

New member
תיק מדליק.........והבד משגע.............

אהבתי מאוד את עבודתך הנקיה............ולגבי הבד סוף הדרך...........נקראה מאוד עשיר ומיוחד.....מאוד מתאים לתיק עצמו. הבד השני שהזכרת........בצירוף חום+תורקיז..............בטוח מהמם לא פחות.......תתחדשי ותהני.

nuky1

New member
תודה על הפירגון והאמת לא תיארתי לעצמי

שיצא כל כך יפה. כשראיתי את הבד התלהבתי .

למעלה