יש לי שאלה שאלתית מאוד:

bimbo.

New member
יש לי שאלה שאלתית מאוד:

כשהשרשור נסגר, ורוצים להוסיף תגובה, האם מישהו מסתכל בכלל, או שבשביל תגובה כדאי לפתוח שירשור חדש. אודו ובת אל, הגבתי לכם בהמשך השרשור שנסגר.

בוקר טוב bimbo ו- ../images/Emo51.gif

השיטה הטובה ביותר להביט בשירשור שנסגר היא לעקוב אחרי המספר המופיע בתחילת השירשור. המספר הזה מציין את מספר התגובות שבשירשור. חוץ מזה אפשר להגדיל את מספר התגובות בשירשור ו"לדחות" את סגירתו. פשוט בחלונית של אופן הצפייה ניתן להגדיל את מספר התגובות. ולכולנו שיהיה יום קסום ואופטימי כמו הזריחה המדהימה מאיזור הר הנגב

חייםלוי

Member
מנהל
לא חייבים שהשרשור ייסגר

תלחצי על אופן הצפיה ואח"כ על ביטול הסתרת שרשור. "

odo13z

New member
בימבה. טוב שפתחת חדש.../images/Emo6.gif

זה סתם מרגיז הנוהל הזה של סגירת שרשור. אבדוק בכל זאת מה יש שם.

bimbo.

New member
../images/Emo51.gif לחיים ולמיכה../images/Emo187.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

ישנן שתי אפשרויות:

או לבטל את השירשור, או לקבוע את מס' התגובות של כל שירשור. אני למשל הגדלתי ל- 60, כי בדרך כלל השירשורים מסתיימים לאחר 50 תגובות פחות או יותר. ורק במקרים יוצאי דופן הן עוברות את ה- 60. כך אני נוהג וזו עצתי

boaz31

New member
סיפור מהחיים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בגידה ונקמה!! חייל ספרדי המוצב בעיראק קיבל מכתב מחברתו הנמצאת בספרד וכך כתוב: "מנואל יקירי, אני לא יכולה להמשיך בקשר הזה. המרחק שמפריד בינינו גדול מדי. אני חייבת להודות שבגדתי בך פעמיים מאז עזיבתך ואני חושבת שאנחנו לא ראויים אחת לשני. אני מצטערת! אנא החזר לי את התמונה ששלחתי לך. באהבה מריה" החייל, פגוע מאוד, ביקש מכל החברים שלו תמונות של חברות, אחיות, דודות וסתם ידידות שלהם. הוא הצליח לאסוף כ – 57 תמונות והכניס אותן ביחד עם תמונתה של מריה בתוך מעטפה. לתמונות הוא צירף את הפתק הבא: "מריה יקירתי, מצטער אבל אינני זוכר אותך. אנא מצאי את תמונתך בתוך המעטפה והחזירי לי את השאר. שמרי על עצמך. מנואל"…

odo13z

New member
קליאו , כמובן צחקתי. ../images/Emo6.gif

אני מניח שהסיפור בדיוני.

מנורה

New member
אם היא חכמה מיד תבין../images/Emo68.gif

שבעירק קשה למצא כל כך הרבה שרמוטות אבל היתה לו הברקה מוצלחת

למעלה