יש לי שאלה קטנה

יש לי שאלה קטנה ../images/Emo8.gif

שלום, אני לא בטוחה שזה הפורום המתאים לשאלה שלי אבל אני ינסה. קודם כל רציתי להגיד לכם שיש לכם פורום ממש מדהים, צבעוני ומוכשר!! אחת אחת פה :)) אז השאלה שלי היא: אני רוצה לצייר על חולצת טריקו פשוטה. איזה צבעים צריך? האמת שאין לי הרבה כסף להוציא על זה... אז את הצבעים הכי זולים תכתבו לי בקשה או דרכים לציור שזה לא יעלה הרבה.. אני לא יודעת...בקיצור משו לא יקר בבקשה. ואם מציירים על חולצה תריך לזכור משהו? טיפ? משהו?? טוב תודה מראש שי

moncha

New member
תשובה אבל לא מניסיון

אולי יהיו יותר מנוסים ממני שיוכלו להרחיב. האחת לצייר בצבעי אקריל מעורבבים עם חומר שנקרא מדיום לבדים, ואז מציירים במכחול דרך נוספת מעניינת היא לצייר בצבעי פנדה על נייר שיוף (בד שמיר) ואז להניח את הנייר שיוף עם הציור כלפי החולצה ולגהץ בעדינות (אולי צריך להניח עליו עוד בד כדי לא לגהץ ישירות). צריך לקחת בחשבון שההדפס יוצא הפוך מהציור ואם כותבים צריך לכתוב בכתב ראי. דרך שלישית אפשר לצייר משהו במחשב או לבחור תמונה מהמחשב, להדפיס על נייר שמיועד לגיהוץ על בד (יש באופיס דיפו) וגם זה יוצא הפוןך וצריך כתב ראי. דרך קצת יקרה בגלל הנייר טרנספר. עוד דרך היא לצייר עם טוליפ. יש טוליפ רגיל או מתנפח וגם עם נצנצים. צריך לזכור שבכל שיטה של צביעה צריך לשים קרטון או משהו אחר בתוך החולצה שהציור לא יעבור גם לצד השני

למעלה