יש לי שאלה קטנה אם תוכלו לעזור..

cold tea

New member
יש לי שאלה קטנה אם תוכלו לעזור..

אני מעוניינת להתחיל ללמוד על אופנוע ותהיתי כמה זמן (בערך) לוקח ללמוד אם עושים את זה אינטנסיבי וגם אם לא..ושאלה חשובה לא פחות, כמה עולים שיעורי אופנוע אם מישהו מכיר מורה טוב מפ"ת...אשמח לדעת מכך.. שבת שלום לכולם

אורי-

New member
לגבי מורים בפ"ת -

1. דני מבי"ס "טל"- אם הוא עדיין מלמד , למדתי אצלו "עד 500". יש לו בסה"כ אופנוע ושני קטנועים (50 ו 125 סמ"ק), ולכן רוב השיעורים הם פרטיים וכל זמן השיעור מוקדש לתלמיד אחד, מקסימום שניים. 2. דרור קפלר מבי"ס "קפלר" , אצלו עשיתי רשיון לא מוגבל לאחר שקיבלתי המלצות והתרשמתי לטובה. מחירים ושאר פרטים - טלפון קצר לכל בי"ס, או סיבוב רגלי של שעה שיקיף את רוב בתי הספר הקיימים ובסופו יהיו לך הצעות מחיר מדוייקות ועדכניות. בהצלחה

sakey18

New member
עד 500 סמק ? או ל-50 סמק ?../images/Emo187.gif

ל-50 סמק (במידה ויש לך רישיון למכונית) זה רק מבחן שליטה וזה עניין של יום יומיים (להערכתי). ל 500 סמק אני חושב שאת צריכה 18 שיעורים שאת יכולה לעשות 5 שיעורים ביום או יותר אם יש לך כח, מחיר של שיעור בין 50-80 שח תלוי בבי"ס . בכל אופן לכי על זה ! זה יהיה זריז !

raanan0121

New member
יש לי רשיון לרכב,

כמה יעלה לעשות מבחן שליטה ל50 סמ"ק? מה עוד צריך לעשות? מדובר במבחן שליטה בלבד, או גם בטסט? מצטער על הבורות, לפני שאני עושה לעד 500, אני רוצה כמה שנים עם 50 סמ"ק, לעבוד בשליחויות, אולי אפילו לקנות קטנוע, בכל מקרה- עד 500 זה 'חלום אפשרי אך רחוק' בשבילי, לכן אם זה עניין כזה פעוט להוציא רשיון ל50 סמ"ק, הייתי מעוניין בפרטים. תודה מראש

No Way Hoze

New member
מבחן שליטה

אני לא סגור על כמה וותק אתה צריך לרשיון על רכב פרטי כדי להיות פטור משיעורים ולגשת ישר למבחן שליטה. בכל אופן, מבחן שליטה עולה 113 ש"ח, שכר טרחה של בוחן נהיגה. (אגרת רישוי בשמה הרשמי..)

raanan0121

New member
אולי מישהו סגור?

עוד פרטים וכללים יעזרו מאוד. תודה רבה מראש...

raanan0121

New member
מצטער שאני מציק ומטריח לשווא,

יכלתי להתקשר למורה שלי היום, אבל לא היה לי זמן ובכלל היום 'ברח לי הראש'..
אז אנא, אם מישהו יכול להסביר לי עוד על הכללים והצרכים שיביאו אותי לרשיון הנכסף, אני יודה לו מאוד. קישור לאתר שמסביר גם יהיה נחמד, אני מתכוון ליסוע למ.מ.ס.י [אם אני צריך טופס בקשה בכלל] מחר, אז אנא פרטים וכללים, כדי שלא אסע סתם. you are my last hope...
תודה מראש

No Way Hoze

New member
מורים בפ"ת

ביה"ס "אונו" אורן ויובל אופנועים... אחלה מורים... שיעור על 500 סמ"ק (ER5) עולה - 80 שיעור על מעל 500 סמ"ק (KLR) עולה -100 שיעור על 50 סמ"ק עולה - 50 (נראה לי) כדאי לקחת את השיעורים של יובל (ימי א' ג' ה') הוא המורה שאוהב פאן. עוד יתרון, הם קרובים למגרש הרישוי.

למעלה