יש לי שאלה מישהו ראה את הפרקים של

ה100ממות

New member
יש לי שאלה מישהו ראה את הפרקים של

השיר שלנו מהאינטרנט והוריד אותם כי אמרו לי שיש כאלה אבל אני לא בטוחה והם היו גם בתשלום או שזה רק למיכאלה ועם למישהו יש הוא יכולה לשלוח לי אותם אם לישהו יהיה אני ירשום לו האימייל שלי!!! תודה מראש

הרגע הביצ'י של דנה:../images/Emo163.gif

תודה לאל שסיימת את המשפט אחרת הייתי נחנקת למוות. מה קרה, סימני הפיסוק התעללו בך כשהיית קטנה? ו' היא לא תחליף לפסיק או לנקודה. ו'עם' , יקירתי, היא מילה עם משמעות שונה לגמרי מהמילה 'אם', ואם היית עוברת את כיתה ו' אולי היית יודעת זו. (סליחה, אבל הייתי צריכה להוציא ביצ'יות על מישהו. תודה.
)

ה100ממות

New member
זה פסדר אני לא נעלבת..... פשוט...

אין לי כוח להשתמש בסימני פסוק, רק כשאני חייבת אני משתמשת בהם!!! אבל עם זה מפריע לך, אני יתחיל ראית כבר עכשיו התחלתי. הכל בשבילך כפרה עיינים טחול זקנקן לבלב בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה!!!!

miamor17

New member
תנצל"שי. וכן. יש בlionetwork.net

אם יש לך את התוכנה אימיול זה לא עולה כסף. את יכולה להוריד משם (בקטגוריה של סדרות ישראליות)

ה100ממות

New member
ועם יש לי קאזה זה לא עוזר???

את יכולה להגיד לי מה קורה בפרקים הנ"ל??? אני ישמח מאוד עם כן, כי היה לי אימיול ולא הצלחתי פשוט להשתמש בו.

miamor17

New member
הפרקים באינטרנט היו רק של מיכאלה

לשיר שלנו לא היה פרק מיוחד שהיה ניתן להשיג אותו רק באינטרנט. עם יש לך קאזה את יכולה להוריד כל מיני דברים שקשורים לשיר שלנו, אם הקאזה (עם אין לך אימיול)

ה100ממות

New member
ועם יש לי קאזה זה לא עוזר???

את יכולה להגיד לי מה קורה בפרקים הנ"ל??? אני ישמח מאוד עם כן, כי היה לי אימיול ולא הצלחתי פשוט להשתמש בו.

miamor17

New member
כן, כנסי

בפרקים הנ"לע נינט עושה את זה עם רן בישיבה מזרחית ומיקי נכנסה באמצע. חח זה היה קטע מה זה מצחיק. מיקי כזה נכנסת והיא עושה לה: "אמרתי לך לא להוריד את החזיה כל כך מהר!" ואז נינט עשתה לך "מותק אם את רוצה את יכולה להצטרף" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!! ושמיקי כזה ישבה על המיטה נחי בא ולא הבין מה קורה!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (!!) אה ורועי אמר לליאור שהוא רוצה לעבור לגור איתו...אז ליאור הציע לו לעבור לגור עם אמא שלו ואיתו.................. וגם אמא של ליאור תפסה אותו ואת רועי מתחרמנים!!!!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (!) זה היה כל כך מצחיק. והיו כל מיני שדנה שניר רצתה פוני ודורון הביא לה במתנה (יענו להתנצל על זה שפעם הוא כמעט אנס אותה) וגלי נישקה אותה.. ואז היא ודורון וגלי היו באיזה חדר........... וזהו היה עוד איזה פרק אחד אבל הוא היה למבוגרים כמו שהבנתי כולל כל מיני קטעים מצונזרים תורידי אימיול זו תוכנה מומלצת בלי קשר....

למעלה