יש לי שאלה למי שיש סוס פרטי

Dark horse

New member
יש לי שאלה למי שיש סוס פרטי

כמו שאתם יודעים עוד מאט טיול רבין ורציתי לדעת מי מתכוון לצאת?

jpy

New member
חברה שלי יוצאת

אני מתה לצאת אבל לא יכולה עם הסוס שלי כרגע, אני מקווה ששנה הבאה.

ILQHA

New member
שני חברים שלי

יוצאים לזה, אני לצערי לא יכול כי אין לי סוס

aloniguy

New member
אנחנו באים!

ואני בא עם הסוס שלי שהוא בפנסיון בחווה הטיול הארוך הראשון שלו ובטוח יהיה הרבה אקשן! (הוא בן 3)

barakcastro

New member
כן??? אנחנו יוצארים השנה???

תענה לי... ואם כן, אז מתי זה... תענה לי אפילו לאייסיקיו..

aloniguy

New member
אני יודע שאנחנו יוצאים!

לא יודע מתי אבל אנחנו נתחיל את הצעדה עם כולם ואז אנחנו נלך למקום אחר ונעשה איזשהו שחזור של קרב שהיה שם ואיזה משהו שם יסביר לנונ על הקרב. זה מה ששמעתי את אבא שלי ויקי מדברים.

a l o n i s 1

New member
הייתי רוצה לקבל פרטיים..?

אני מאוד רוצה לקבל פרטים על הטיול אני אולי יצתרף... אז כול מי שיוכל לעזור לי תודה מראש איסיקיו לשליחת אינפורמציה 176536707

Dark horse

New member
פרטים על הטיול

זה הטיול המעורגן הכי גדול לסוסים בארץ שנה שעברה הישתתפו אלפי סוסים הטיול יוצא יומיים (יושנים עם הסוסים בשטח) ב7 ו8 לנובמבר בבוקר יום שבת יוצאים מנקודת הפתיחה באמצע הדרך יש עצרת לזכר יצחק רבין ז"ל יש שתי אפשרויות להפסיק בנקודת האמצע או להמשיך ולגמור את כל הטיול זה טיול קשה (לא מומלץ לסוסים חלשים, בלי כושר)

aloniguy

New member
היער שממנו מתחיל הצעדה

הוא שני מטר מהמושב שלי!!! והטיול לא כל כך קשה אם עושים אותו בהליכה!

Dark horse

New member
תגובה

הטיול הוא טיול ארוך ואתה לא יכול להגיד שלא הוא לא קשה לסוס שרגיל לעבוד אבל סוס שלא יצא מהתא ולא בקושר אני בספק אם יגמור את המסלול מההתחלה ועד הסוף ולא עד נקודת האמצע (איפה שהאוכל והציוד)

narretrulz

New member
יאק

הייתי בו פעם פעם לפני שהתחלתי לרכב רציני שעוד רק רכבתי על הסוסים שלנו בטיולים, ופפפ זה טיול מגעיללל לדעתי פשוט המוני ודוחה.....למה לא לצאת לבד לטיול של יומים שלושה .....מקסימום 6-7 אנשים וזהו? למה להיות עם כל העולם באוות מסלול ביום אחד...סתם מגעיל

למעלה