יש לי שאלה לגבי תאריך גיוס ומנילה

qtgirl

New member
יש לי שאלה לגבי תאריך גיוס ומנילה

קיבלתי תאריך גיוס... (3.10.06) עכשיו אם יש לי תאריך גיוס אז למה יש מנילה... הרי אם יש תאריך גיוס זה אומר שהצבא קבע בשבילי לאן אני מתגייסת אז מה זה משנה אם יש לי מנילה? ואם אני יקבל מנילה אז יש מצב שישלחו אותי למיונים? ואז ישנו לי את התאריך גיוס לפי המיונים האלה? איך זה הולך? ויש לי פרופיל 45 בגלל האסטמה... אבל יכול להיות שאני יעלה אותו ל64... לא יודעת אם זה משנה

oferbenda

New member
וואי וואי וואי..קודם כל נשימה עמוקה

דבר שני.. 1. תאריך הגיוס הוא כרגע כללי, אין לו שום משמעות..הסיכוי שתתגייסי בדיוק בתאריך הזה קיים אבל הוא בהחלט לא גבוה. מנילה היא כדי לאפשר לך לבחור איזה תפקיד את רוצה בהתאם לנתונים שלך..אחרי שאת ממלאת מנילה את מקבל זימונים לאחד או שניים מהדברים שבחרת, חוץ מזה אם יש לך נתונים גבוהים אז הצבא יחזר אחרייך הרבה מאוד גם לפני שתקבלי את המנילה.. בעקרון רוב המתגייסים מתמיינים למשהו, אם זה משהו שהצבא בחר אותם כדי להתמיין ואם זה משהו שהם ביקשו להתמיין אליו, הכל בהתאם לנתונים שלך.. סביר להניח שהתאריך גיוס שלך ישתנה כי אחרי שמתבצעים כל המיונים לשכבת הגיל שלך אז צה"ל מתחיל לעשות גיוסים לפי חיילות ולפעמים גם לפי תפקידים.. לא יודע עד כמה ההבדל בפרופיל ישפיע, את בחורה וממילא עם פרופילים כאלה את לא יכולה להיות קרבית..אני בפסק זה שימנע ממך להתגייס למשהו, בין אם זה 45 ובין אם זה 64.. שיהיה בהצלחה!!

נטלי 5

New member
אני גם קיבלתי תאריך גיוס

ורק אחר כך קיבלתי את המנילה, התאריך שיש לך עכשיו הוא זמני.

למעלה