יש לי שאלה חשובה

מצב
הנושא נעול.

האיש 3

New member
יש לי שאלה חשובה

יש לי שאלה חשובה
אני בן 17 ועבדתי לפני מספר חודשים במקום כלשהו. המעסיק שלי טען שהיו לו בעיות כלכליות ויהיו התעכבויות בתשלומים. בסף הכל הוא מאחר ב3 חודשים בתשלומים של חודשיים ועכשיו אני מתכוון לתבוע אותו. כדאי לתבוע? כמה אני אמור לקבל על האיחור של שלוש חודשים. אני אשמח לעצות

sdz

New member
עצה מאחד שאינו עורך דין

יש לי שאלה חשובה
אני בן 17 ועבדתי לפני מספר חודשים במקום כלשהו. המעסיק שלי טען שהיו לו בעיות כלכליות ויהיו התעכבויות בתשלומים. בסף הכל הוא מאחר ב3 חודשים בתשלומים של חודשיים ועכשיו אני מתכוון לתבוע אותו. כדאי לתבוע? כמה אני אמור לקבל על האיחור של שלוש חודשים. אני אשמח לעצות
עצה מאחד שאינו עורך דין
כתוב לו מכתב כי אתה דורש ממנו לשלם לך את הכסף ובנוסף פיצוי עבור הלנת השכר. לאחר מכן תיגש לבית דין לעבודה תגיש בקשה לתביעה על הכסף שמגיע לך ועל הלנת השכר, ושלח לו את כתב התביעה הזה בדואר רשום אם זה לא יעזור תגיע למשפט וסביר מאד להניח שתזכה כולל שהכל ההוצאות שיהיו לך עקקב ההלנה ובפיצויים על הלנת שכר מה שחשוב זה מרגע זה להקפיד כל דבר לרשום ולשלוח לו ולא להסתמך על כל מיני סיכומים בע"פ גם אם אתם מנסים להגיע לפשרה תכתוב אותה על דף ותחתמו על זה שניכם ותדאג לו לוותר לו אם הוא רוצה לתת לך את הכסף רק עוד חודש וזה מקובל עליך מראש באותו מכתב תסכם איתו על פיצוי נוסף על החודש הזה אתה עבדת הוא לא שילם- אין סיבה שתצא פריאר!

האיש 3

New member
תודה אחי

יש לי שאלה חשובה
תודה אחי
אני כבר בתהליכים עם עורך דין ומקווה לטוב אני בחיים לא יוותר לחרא הזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה