יש לי שאלה ותהיו עדינים איתי...

גבי 2005

New member
מה קשור להמעיט בערכך???

אם תצאי איתי ,ערכך יעלה בעשרות מונים .... את תהפכי מסנדרלה לנסיכה על מה יצא קצפך ????

אני נסיכה גם בלעדיך ../images/Emo3.gif

להמעיט בערכי
לקבוע שאני כל-כך טיפשה שאתה יכול לכבוש אותי ב-3 שניות, בלי להתאמץ בכלל. זה עלול להפתיע אותך אבל אומרים שאני בחורה די אינטלגנטית... ככה שב- 3 שניות הדבר היחיד שתוכל לעשות זה לצאת מהסרט שאתה חי בו!

גבי 2005

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה שאני יכול לכבוש אותך תוך 3 שניות
זה לא קשור אליך
זה קשור אלי ולכריזמה שלי
כמו שחיילי גולני מתהדרים בזה שהם יכולים ללכת ברחוב עם הרובה מאחור שמחסנית בחוץ
ותוך 3 שניות ממצב שהוא מאחור בלי מחסנית להכניס מחסנית ולירות
באותה מידה לי יש יכולות מסוימות שאני מתהדר בהן

מצטערת לאכזב אותך...

אבל הסגולה הזאת שלך (כלומר "אתה והכריזמה שלך") פשוט תצא מכלל שימוש במקרה שלי... אבל ביטחון עצמי זה תמיד דבר טוב.. תמשיך כך..

נ ו ל י 1

New member
כמו שניקול אמרה ../images/Emo26.gif

צא מהסרט!!!! בנתיים לא השגת אף אחת כאן מהפורום... אז כולך דיבורים!

גבי 2005

New member
כמה מבנות הפורום לא מסכימות איתך...

אני לא אחשוף פה פרטים ,אבל יצאתי עם כמה מבנות הפורום ויותר לא אפרט... אחת דחתה אותי ואת השאר אני דחיתי

צודק ולא צודק...

אכן יש דברים שאנו צריכים להשאיר כאישיים,למען מרחב הנשימה והמחייה שלנו. אין לנו הצורך לחטט לא בניידים ולא בכל מיני דברים אחרים של הבני זוג שלנו. אנו צריכים להאמין בהם. ומאידך,אם אין לו מה להסתיר גם,אז מה החשש הגדול ??? אני אישית,לבת זוג שלי,אין לי בעיה שהיא תיגע,תחטט וכו' בכל מה ששייך לי,אבל אחרי פרק זמן מסויים שבו אני יודע שאני יכול לבטוח בה באופן מלא ומוחלט. לעומת זאת,לחברים ובני משפחה,אני לא נותן לחטט בפלא שלי.

לי אישית....../images/Emo56.gif

ממש אין בעיה שיחטטו לי בפלאפון וגם לבן זוגי...אז שאלתי אותו בעקבות השאלה שלך מה הוא חושב על הנושא....והאמת בידיוק כמוני.... מי שלא מסתיר משהו אין לו בעיה ש"יחטטו" לו בפלאפון זה כולה פלאפון! מה לעזאזל כבר תוכלי למצוא שם...? ועם כל הכבוד, אחותו זו אחותו וחברה שלו זו חברה שלו! אחותו לא נכנסת איתו למיטה ואת כן. לא?

אבל... אבל... אבל...

אולי אנחנו לא מבינות אותו, כי אנחנו אנשים שונים... אולי הוא באמת רואה בפלאפון שלו משהו מאוד אישי ופרטי ....
ולא נעים לו שנוגעים לו בפלאפון....

שאלתי אותו לפשר העניין והוא אמר ש..

"הפלאפון שלי זה חלקת האלוהים הקטנה שלי, ואני לא רוצה שאף-אחד ייגע בו. אני חייב שתכבדי את זה".
אני מנסה לחשוב שאולי אני לא מבינה את זה, כי אני לא כמוהו, אבל לו זה באמת מפריע - אולי זה כמו שלי מפריע שאמא שלי תיגע לי בפלאפון למרות שאין לי שום דבר ממשי להסתיר. קיצור, לא יודעת, מה נראה לכם
ההסבר שלו הגיוני

gilad269

New member
כן

פלפון זה דבר אישי,אבל השאלה למה את צריכה תפלפון שלו? אם זה כדי לשחק במשחקים-אז אין בעיה,אבל אם זה כדי לראות עם מי הוא מדובר,אז זה בהחלט מפריע.

s h i r a ni

New member
כי תראי גם כמו שאמרתי כבר

גם חבר שלי ככה אבל אני לא חושבת שזה בשביל להסתיר משהו , ממש לא... זה נראה לי יותר בכיוון של "תכבדי את הפרטיות שלי כמו שאני מכבד את שלך..." והנה גם אני לא אוהבת שמחטטים לי בפלאפון וזה לא שיש לי מה להסתיר... הוא יודע שיש לי ידידים אז מה הוא כבר יכול לראות מספרי טלפון? מה הוא יעשה איתם? כל זה ולא נוח לי שמחטטים לי בפלאפון אז אל תדאגי ואל תחפרי כי זה באמת סתם שטויות וחבל שתיגררו למצב שתריבו בגלל שטות כזאת אם פתאום תעלי את הנושא תביני ותפנימי - ותרפי...

למעלה