יש לי שאלה דחופה...

יש לי שאלה דחופה...

זה בשביל הפנפאקים שאני כותבת.... מייקל הרג את סוכן פירס נכון? ואז בפרק הראשון בעונה הראשונה, מוצאים את הגופה של סוכן פירס? מה קרה עם הגופה??? אה... ומה קורה עם הכפילים בהמשך? בעונה שניה ושלישית? הם עדין בחיים?

רימה בר

New member
תשובות

אמ....אני חושבת שהגופה עדיין באוניברסיטה הזאת. לא? ולגבי הכפילים לא אמרו כלום.

תשובות...

הגופה - אף אחד לא יודע שהיא של פירס, המבחן קבע שהיא בת 5 שנה, אז בטח קברו אותה בקבר אלמוני.... הכפילים, לא ידוע מה קורה איתם בהמשך הסדרה. לא ראית את כל הפרקים? אפשר להניח שהם חיים, חוץ מזן כמובן. (וגם יש תיאוריות שהוא לא באמת מת.... היו פאנפיקים שהחזירו אותו לחיים).

r o s w e l l

New member
לפי השמות של הכפילים...

זן - המלך אווה - אישתו המלכה וילנדרה - אחותו רת - יועצו, האהוב של וילנדרה

עוד שאלה....

ליז מתישהוא במהלך העונה השניה, והשלישית, סיפרה למקס, שהגיע מקס העתידי וכל הסיפור....שהיא אף פעם לא שכבה עם קייל???

nikanore

New member
תשובה../images/Emo58.gif

ליז לא בדיוק סיפרה למקס שהיא לא שכבה עם קייל. בפרק האחרון של העונה ה-2 כשהוא סיפר לה שהוא שכב עם טס היא אמרה לו שהיא מאוכזבת ממנו כי היא שמרה את עצמה בשבילו ואז הוא הבין שהיא לא באמת שכבה עם קייל. היא אף פעם לא סיפרה לו על מקס מהעתיד

רימה בר

New member
תשובה (ספויילר)

הפרק האחרון של העונה השנייה כשמקסי שאל אותה אם היא באמת שכבה עם קייל (שוב....) היא אמרה שלא ושהיא עשתה את זה בישביל להתרחק ממנו. אבל היא אף פעם לא סיפרה על המקס מהעתיד.

כעקרון היא כן סיפרה לו;

רק שהסצנה נחתכה בעריכה. צאי מנקודת הנחה שהחל מעונה שלישית הוא יודע על מקס מן העתיד.

nikanore

New member
אבל...

לא זכור לי שום התייחסות לכך בכל העונה ה-3 אז אולי בכל זאת הם החליטו שמקס לא ידע על כל העניין?

למעלה