יש לי שאלה בשבילך Be_2

keynant

New member
טוב, אז אני...

קינן, בן 18 וקצת, בשנת שרות, לא עשיתי בבגרות שום מקצוע מדעי, ועשיתי מטמטיקה 4 יח"ל, כי אני והבצפר "לא ראינו את הדרך לחינוך כאותה הדרך"... מצד שני, אני מתעניין מאוד במדע, ולכן אני נמצא פה...אוהב לקרוא, ובקושי כותב...

netzach

New member
אני נצח

בן 30. עושה תואר III בפיסיקה. מתמחה באסטרופיסיקה - עכשיו בנושא השמש, בתואר שני - מערכות של כוכבים זוגיים. פרטים למי שמתעניין אפשר למצוא באתר שלי.

../images/Emo147.gif אני ...

אני בינתיים לא כ"כ מסתדר אבל אני בכיתה יא' מגמת פיזיקה מחר מבחן מכריע ואני מקווה לטוב

ChipsMan

New member
גם אני רוצה ../images/Emo4.gif

אני אלכס, בן 19 (וחצי
), סטודנט לתואר ראשון במדעי המחשב באונ' חיפה, שנה ב'. מאז גיל צעיר התעניינתי הרבה בפיסיקה וכימיה. בשלב מסויים זה עבר לי, וזנחתי אותם לטובת הלוגיקה ומדעי המחשב.

ChipsMan

New member
אהה כן..

שכחתי משהו
בתיכון למדתי במגמה טכנולוגית - אלקטרוניקה. (תורת החשמל, מיתוג, אלקטרוניקה תקבילית, אלקטרוניקה ספרתית, מיקרומעבדים, פרוייקט).

ChipsMan

New member
גם את תתחדשי על החתימה ../images/Emo3.gif

וחוץ מזה גליה, העובדה שאני עתודאי טריויאלית. ואם יש פה אנשים שלא מאמינים לך אז ניתן להם את הוכחת הטענה בתור תרגיל בית

D a n n y b o y

New member
חכווו לי!

אני בן 19, סטודנט לפיסיקה, שנה שניה, בבן גוריון... הממ, נראה שזה כל מה שרלוונטי לשרשור.

D a n n y b o y

New member
אה, שכחתי משהו רלוונטי.

אני בעד מפגש. אתאיסט, בא לך לפרט על המערות האלה? או שאני אשאל את אמא שלי, היא ארכאולוגית.

טוב...

אני אורן 24 סטודנט לכלכלה... מה למדע ולי??? מתעניין כמו בדברים רבים אחרים...

LordR

New member
קצת עלי

אני רביב, שנה ב' באוניברסיטה העברית פיזיקה.

ChipsMan

New member
שכחת פרט חשוב ../images/Emo3.gif

מחסל טונה במנות קרב מקצועי
אני מחסל השוקולד

גם אני רוצה להתפקד:)

בס"ד סטודנטית - כימיה ומחשבים, בר-אילן. לא מגיבה אינטנסיבית אך משתדלת להשלים שירשורים. וכמובן
פורום נהדר.

Master Boo

New member
אממ ../images/Emo13.gif

אביתר עוד מעט 18 (בין הקטנים פה
) סטודנט במסלול הנדסאי תוכנה

bigbang

New member
../images/Emo8.gif גם אני פה

איליה בן 19, מתחיל שנה שלישית בפיסיקה והנדסת חשמל בטכניון. לא נמצא פה הרבה, אבל כשיש לי זמן, משתדל להשתתף.

bigbang

New member
אוף

ככה זה כשמתחילים בסמסטר אביב. אני כבר מתבאס שלא התחלתי חצי שנה אחרי, כל פעם צריך להבהיר את הנקודה הזאת

רענן2

New member
טוב, אז שלום

אני רענן, בן 30. כשהייתי בתיכון התעניינתי בעיקר בפיסיקה מודרנית, אסטרופיזיקה, ובחקר השואה - שלושה נושאים שהבנתי יותר מאוחר שהם מעבר להבנתם של רוב בני האנוש. אחרי הצבא למדתי מדעי המחשב ועסקתי בהנדסת תוכנה (למעשה עד היום). בהמשך התחלתי ללמוד לתואר שני בבלשנות מודרנית, ועברתי למסלול שאני לומד בו כיום, לתואר שלישי במדעי המוח. תחום המחקר שלי הוא ידע לשוני ומערכות זכרון במוח (ובעיקר הקשר בין שני הדברים).

0vsr0

New member
ממ אני ההומנית היחידה פה?

אמממ אני הדר {מוכרת לכם בתור סו2} בת 17 וחצי {אני לא יודעת... נראה לי שיש לציין שאני מחוננת? שונאת להגיד את זה..
} מגבירה פילוסופיה, קוראת המון ועוסקת בעיקר בצד ההומני של החיים, אז מה אני עושה בפורום מדע פופולרי? אני משערת שמתעניינת, האמת שהמון פעמים אני וחבר שלי סתם יושבים מול הפורום ומתחילים להתדיין על טופיקים שעלו פה... אחלה מקום!

למעלה