יש לי שאלה בשבילך Be_2

redox

New member
יש לי שאלה בשבילך Be_2

מה את לומדת? אם כבר, חבר'ה, בואו נעשה שרשור הכרות.

2_be

New member
../images/Emo9.gif

הנדסת אלקטרוניקה (תכף מסיימת
) יש שרשור היכרות קודם בטאגליינס, אבל אין לי בעיה להחליף אותו/להכניס אחד חדש ומעודכן. אז קדימה...יש לכם את כל הסופ"ש

ailag

New member
טוף, שרשור ההיכרות מכה שנית!

אני גליה, בת 22 (וחצי!
), סטודנטית לפיזיקה ומדעי המחשב (מדמ"ח - החל מהסמסטר הבא) באוניברסיטת ת"א. מתעניינת במדע, יותר בענייני היחסות והאסטרופיזיקה אבל נראה לי שלא למדתי מספיק כדי להחליט את זה. אבל רגע.. עשינו כזה שרשור גם במפגש הפורום...

redox

New member
היי עברה חצי שנה

מאז ההכרות הקודם. מספיק זמן להמון אנשים חדשים. והיה מפגש? מגניב.

אור ב

New member
גם אני רוצה

לא כותב הרבה אבל קורא הרבה. אור,בין 16 ל 17 לומד בתיכון במסלול מואץ (שזה אומר לסיים כמעט את כל הבגרויות בי"א, ובי"ב מתחיל אוניברסיטה) מרחיב פיזיקה ומדעי המחשב,לקחתי קורס אחד באוניברסיטה הפתוחה-אשנב למתמטיקה,אוהב מדע מאז ומתמיד,במיוחד תעופה...וכותב עבודת גמר סמינריונית כזו על אוירודינמיקה. רות סוף

Ekrembo

New member
תעופה?...אם יש משהו מיוחד אתה תמיד

מוזמן ל358 ול-421
. ועל עצמי?...אממ-אהד(כן, זה בלי ו') בן 14,תלמיד כיתה ט', במגמה להכנס למגמת ביוטכנולוגיה בכיתה י'. אשדודי, טיסנאי, אוהב פיזיקה; מחשבים; מכניקה. ו-זהו
. אההה וגם-
לbe_2
.

אור ב

New member
אני כל הזמן שם

כמעט ורק קורא.יש לי היסטוריה מצחיקה עם טיסנים.

bhmi100

New member
אני חדש פה.מקווה שזה פורום מעניין

שמי ניצן אני בן 26 סטודנט לכימיה בתואר שני , טיילתי שני טיולי תרמילאים (המזרח האוקינוס השקט ומרכז אמריקה) בעל חוש הומור מקורי ,יצירתי , מורד ו... ומתעניין במדעים .

redox

New member
אני...

דוד, 27, לומד כימיה בירושלים
מתעניין במדע מאז ומעולם. יודע שאין אלוהים עוד מלפני זה. מת על משחקי מחשב והראשון שידע מה זה stormspire יקבל אחד ב-useast. אוהב מוסיקה למעט ג'ז. המוטו שלי: קומוניזם וג'ז הם רעיונות מצויינים שמבוצעים רע מאוד. חומוס עם בשר בפינתי rules. כנפה אצל ג'פר לא אכלתי כבר שנים. מילה קטנה ל-Be_2: כל הכבוד לך. את מנהלת פורום לעניין ואת מצליחה לתת תחושה של יחס אישי לכולם. כל מי שמסכים ירים ידו לחיוב
יש לי תחושה שאת מהנבוכות בקלות.

morada

New member
../images/Emo45.gif

וקצת על עצמי - שמי מורד בן 21 משוחרר טרי (יחסית) מצה"ל, אני עוקב אחרי הפורום תמיד וכותב לעיתים נדירות
מתעניין במדעים ובתחום המחשבים.

ailag

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifוהערה..

הניק שלה זה טו-בי (אור נוט טו בי) אנשים לא קוראים חתימות בימינו?

Honey Bunny

New member
הגיע הזמן לעשות עוד מפגש פורום../images/Emo8.gif

ואם כבר שרשור היכרות..... אני יעל בת 16 וחצי, מרחיבה בתיכון פיזיקה, אלקטרוניקה ומחשבים, בקרה. אחרי הצבא (ואחרי איזה טיול..) מתכוונת ללמוד פיזיקה+מתמטיקה (כמעט בטוח) אוהבת כמעט כל דבר שקשור למדע ואומנות......בעיקר פיזיקה, וכמובן מוזיקה! וברצינות, לא בא לכם עוד מפגש???

atheist22

New member
אני אבוא בשמחה../images/Emo13.gif

יש לכם רעיונות למקום? מה אתם אומרים על מערות האדם הקדמון בכרמל? לא הייתי שם אף פעם, אבל נשמע כמו מקום מעניין.

למעלה