יש לי שאלה בקשר לדיאטה

natuskit

New member
יש לי שאלה בקשר לדיאטה

אם אני אוכלת כל מה שבא לי רק בלי מתוקים זה עוזר? עשיתי דיאטה שאני משתדלת רק לאכול דברים בריאים.. נגיד לחם או מצה קלה וירקות ופירות וגלידה דיאטטית וכלמיני שטויות כאלה.. אבל נראה לכם שזה יעזור? כי אני אוכלת אותם בלי ממש הגבלה.. אני 1.55 ושוקלת 50 ואני גם לוקחת כדורים כחולים כאלה גדולים לוזוכרת איך קוראים להם. תיעצו לי אם זה שיטה טובה..

כדורים כחולים?? אני מכירה...

רק כדורים ורודים
(בדיחה פרטית.. סליחה- כדורים למצב רוח טוב...) מה הכדורים האלו אמורים לעשות ומי נתן לך אותם? 50 ק"ג ל1.55 מטר דווקא נשמע לי אחלה משקל - אולי את רק צריכה לעשות עוד ספורט ולחזק את השרירים... ולהוריד את הממתקים זה טוב, אבל זהחבל להחליט החלטה קיצונית כזאת, ואני חושבת שאם תתחילי לאכול מאוזן ומסודר תוכלי לרזות וגם לאכול ממתקים. גם אם אוכלים אוכל מאוד דיאטטי אבל יותר מידי - זה לא בריא וזה יכול להשמין. שחף

natuskit

New member
קואים לכדורים xenical

ואני גם ממליצה טיפות נגד הרעב הזה של הנשנושים שנקרא פוקלטין 21 וזה ממש עוזר ואני לא אוכלת קצת.. להפךךך !! אני אוכלת ממש ממש בלי הגבלה.. הרבה לחם הרבה ירקות ופירות וגם סטייקים וכאלה אבל נראה לי בגלל שאני אוכלת בלי הגבלה אין מצב להרזות.. אפשר להמליץ לי על שיטה טופה למיין כמה מכל דבר?

תגידי את אולי לוקחת גם כדורי אושר?

מה לך ולכדורי קסניקל ? אם אני לא טועה מדובר בכדורים שגורמים להוצאת שומן או משהו בסגנון . זה לאנשים עם משקל גבוה מאוד כזה שמחייב התערבות רפואית המידה מסויימת ולא לילדה ששוקלת 50 קג... את לוקחת טיפות נגד רעב כדורים שונים אבל את אוכלת כביכול הכל . ילדה , תתאפסי על עצמך . תתחילי לאכול כמו בנאדם ואז לא תצטרכי כדורים ושטויות , וכשאני אומרת לאכול הכוונה יא לא שני עליי חסה או ארוחות שחיתות מאוחרות אלא ארוחות מסודרות על פני כל היום ובלי להכניס לגוף כל מיני רעלים . אם היו אומרים לך שאקסטזי שורף שומנים היית לוקחת גם אותו ?

נגד הרוח זו מאיה חייבת לדבר איתך

את יכולה לשלוח לי תאיסיקיו שלך במסר ולהיכנס בבקשה?

natuskit

New member
אתם כל הזמן אומרים הרזיה שפויה ובלה

אבל אתם לא מבינים שזה לא עוזר ?!?! מה יעזור לי לאכול הרבה ?! במילא אני אוכלת הרבה ואני רוצה להרזות ולא להישאר אותו דבר !! כל הבנות מקלות בגיל שלי וגמני רוצה!! אז מה כן יעזור לי אם אסור להרעיב ?!

InfernalMajesty

New member
../images/Emo12.gifמה דעתך על ...

ללכת לאיש מקצוע, לבנות לעצמך תפריט מאוזן שכולל גם דברים מתוקים... [כי כמו שאמרו פה גם אם תאכלי רק דברים דיאטטים בלי הגבלה עדיין יש את הסיכוי שדווקא תעלי במשקל...] ולהפסיק לקחת את הכדורים הכחולים האלה שאין לי מושג מי הביא לך [שיכולים להיות גם מסוכנים]

painful secrets

New member
היי =)

את בהחלט תירזי אם תקצצי במתוקים ותאכלי דברים בריאים- אבל במידה! לחם מאוד משמין ועדיף שלא להגזים בכמויות ועדיף לחם קל.. וגם אם מגזימים בכמויות של מאכלים דיאטטים- גם משמינים ולא מרזים! תתחילי לאכול במידה בשילוב של פעילות גופנית ותיראי איך תתחילי לרזות- מילה שלי! וחוץ מזה את נמצאת במשקל תקין ותפסיקי לטובתך לקחת את הכדורים האלה!

Naughty Girl1

New member
"לחם מאוד משמין " ???

את אומרת לה לאכול במידה אבל אחרי זה את אומרת לה ללכת על לחם קל ולא על לחם רגיל? אני עושה דיאטה כבר 5 חודשים, ואת לא יודעת כמה פיתות ולחמניות יצא לי לאכול. והנה אני מינוס 11 וחצי קילו פחות. זו ההוכחה לזה שלחם לא משמין אם אוכלים במידה. אפילו לא פיתות ולחמניות. בדיאטה אסור להימנע מכלום, תכניסו את זה לראש טוב טוב. מי שלא חושבת ככה- תיכשל!! בדיאטה מותר הכל. הנה פסח מתקרב ואני הולכת לאכול מצה עם כף ממרח [מתה על זה!] למה להימנע? מצות לא משמינות, ואף לחם לא משמין. [אם אוכלים במידה!].

painful secrets

New member
התכוונתי..

שאם מגזימים בכמויות של לחם אז מאוד משמינים כמו שקרה לי והעליתי 13 קילו שאחר כך בקושי ירדתי ואמרתי עדיף בקשר ללחם קל

למעלה