יש לי שאלה בנושא הביטוח?

• פותח הנושא ghdk
  • פורסם בתאריך

ghdk

New member
יש לי שאלה בנושא הביטוח?

מה עושים אם תופסים נהג חדש אשר נוסע בלי ביטוח נהג צעיר ......האם אפשר לסוע בלי ביטוח נהג צעיר?

אי אפשר

ומקבלים זימון לבית משפט אם אין.. (לקחתי את התשובה מפה כנס לקרוא לכל מקרה שאויל טעיתי)

התכוונתי לכל השרשור

• לא הבנת אותי נכון..ו פהpumiky ו 09:25 | 22/06/03 כמובן שצריך ביטוח של האוטו...אבל בוא נגיד ואני נהגת צעירה ואין לי ביטוח צעיר - זו בעיה אך ורק שליף לא של השוטר...כמובן שיש ביטוח כללי אותו כל אוטו חייב לעשות. + הוספת תגובה ◄ מסר למחבר/ת ◄ שליחה באימייל ◄ הדפסה ◄ קישור להודעה X • זה היה כך בעבר, היום כבר לא be_roo ו 12:01 | 22/06/03 בעבר ביטוח החובה חל על כל נהג, וההרחבה לנהג צעיר היתה רק לגבי ביטוח מקיף וצד ג'. כיום ניתן לסייג גם את ביטוח החובה, ואם הוא אינו מוחל על נהג צעיר שנוהג ברכב, הרי שלמעשה הוא נוסע ללא ביטוח חובה, עבירה שבגינה מקבלים זימון למשפט.
אם אין לך ביטוח נהג חדש+צעיר זה כמו שאתה נוסע בלי ביטוח חובה = זימון למשפט

assaf87

New member
אני חושב שאתה טועה

בגלל שאין שום חובה לעשות ביטוח נהג חדש אלא חייבים לעשות ביטוח חובה. אני לא בטוח בזה במאה אחוז וגם תמיד עדיף לנסוע עם ביטוח נהג חדש, בלי קשר אם מותר או אסור.

ixmix

New member
ביטוח חובה - נהג צעיר.

ישנם ארבעה סוגי ביטוחי חובה: 1. ביטוח חובה לנהג חדש. 2. ביטוח חובה לנהג צעיר. 3. ביטוח חובה לכל נהג (מעל גיל 21). 4. ביטוח חובה לנהג נקוב בשם. אם אתה אמור להיות בעל ביטוח חובה מסוג מסוים, ואין לך - כאילו נסעת ללא ביטוח חובה כלל. עבירה פלילית, וסכנה גדולה.

8-AN

New member
../images/Emo45.gif למשל ברכבים של חברה

כמו במקרה שלי שיש ביטוח רק לאמא שלי, לאבא שלי, לאחי הגדול ולעצמי.

be_roo

New member
לא מדוייק. אם מדובר ברכב הקבוע שלך

אכן עליך לידע את חברת הביטוח על הסטטוס שלך כנהג חדש או צעיר. אך אם את נוהג באופן חד פעמי על רכב של מישהו אחר שאינו מבוטח בביטוח זה, אין שום בעיה. ססטוס ביטוח החובה נקבע על פי מי בסטטוס של הנהג הכי צעיר וחדש שנוהג "באופן קבוע" ברכב, כלומר אם מדובר ברכב של נהג צעיר או של הוריו והוא מרבה לנהוג עליו באופן שוטף, אזי יש לידע את חברת הביטוח והוא צריך להיות מכוסה. אבל נסיעה חד פעמית אינה מצריכה כיסוי מיוחד.

על האש

New member
את בטוחה לגביי זה?

כי חברים שלי לא נותנים לי לנהוג בטענה שאין להם ביטוח נהג חדש... או שהם סתם חוששים ממני ובצדק
. ובמקרה ונהגתי ברכב של חבר בתור נהג חדש,וללא ביטוח נהג חדש שלו. וחלילה וקרתה תאונה,מי הנושא בתוצאות?.

למעלה