יש לי שאלה אליכן

יש לי שאלה אליכן

בעקבות כל ה"חפירות" המפחידות שטוחנים לנו את המוח יום ולילה על תקיפה אפשרית באירן ( אמאל"ה
) תהיתי ביני לבין עצמי אם צריך שיהייה בבית מסכות אב"כ ....מאז שנגמרה המלחמה ההיא שבו שהינו בחדר אטום עם המסכות המצחיקות האלה שהתברר בסופו של דבר שהן לא היו עוזרות בכל מקרה , החזרנו אותם באיסוף של פיקוד העורף ולא חשבתי שאי פעם אתגעגע אליהן שוב
אז לא שהיום אני מתגעגעת , רק סתם כך עלתה לי פתאום המחשבה שבעצם אין לי בבית אותן ואני לא " מתה" לראות אותן שוב אצלי בבית , לא יודעת ביכלל מאיפה לוקחים אותן...מה קורה אצלכן בעיניין הזה

זה באמת מפחיד..............

אנחנו לקחנו שוב את המסכות בסיבוב הקודם שחילקו. שיהיה כאילו אשים אותן......................... לא יכולה אפילו לחשוב על זה.

מאיפה לוקחים אותן היום

בזמנו שמעתי שאפשר להזמין מהדואר ומביאים עם שליח עד הבית , לא בא לי לעמוד שעות בתור ...

dlia2004

New member
אותנו הזמינו לקחת ואנחנו לא לקחנו ולא ניקח

מכיוון שאנחנו קראנו ויודעים שמסכה כזאת לא תעשה כלום במקרה של תקיפה כימית.זה בדיוק כמו לתת פלגין לחולה סרטן. פסיכולוגית זה מרגיע מעשי זה לא עושה כלום....

הא...עכשיו נרגעתי ....חשבתי שרק לי אין

והלוואי שלא נזדקק לא למסכות ולא לחדר אטום

יוליקה

Member
מנהל
בשבוע שעבר קיבלנו גלויה מפיקוד העורף

גם אנחנו החזרנו אותן לפני מספר שנים כשהיה מבצע לאיסוף מסכות. בשבוע שעבר היתה חלוקה של מסכות בקניון - וגם אנחנו לקחנו.

מסכות אב"כ

לי ולבעלי יש מסכות אב"כ וגם יש לנו חדר אטום ואנו מקוים שלא נצטרך את זה ושהשלום כבר יגיע כי הגיע הזמן לזה

למעלה