יש לי רעיון

יש לי רעיון

בואו במקום כול הזמן לשאול שאלות כול אחד יתן את האיסקיו שלו ונתכתב על שאלות במקום שאלות בפורום נשאל אחד את השני ובפורום נרשום ונשים תמונות של דגים ודוחות

הונדסון

New member
אריאל - כל הרעיון בפורום

הוא שאפשר לשאול שאלות ולתת תשובות בלי לחץ של זמן, בניגוד לתוכנות למסרים מיידיים (כמו ICQ, מסנג'ר, ואפילו צ'אט). לא לכל אחד שגולש בפורום יש את כל הזמן לשבת מול המחשב ולחכות שרק תעלה שאלה כדי להגיב עליה.... (חלקנו, מה לעשות, צריכים לעבוד כדי להתפרנס...). שים לב, שישנם שרשורים פה שרצים במשך מספר ימים, כך שלכל אחד יש את הזמן להגיב או להוסיף משהו לשרשור - בזמנו החופשי. יום טוב.

k i m k h y

New member
דווקא אני בכיוון של

מרק עגבניות,שכרגע יושב על האש אח"כ, סחבק מכין ספגטי בולונז ולקינוח, האשה עושה סופגניות תוצרת בית, משהו ללקק ת'אצבעות...

PsY SkaTeR

New member
אף אחד לא צוחק!

אבל אתה לא חושב שזה רעיון קצת סתמי? הרי למה הפורום אם לא לשאול בו שאלות וללמוד? ( וכמובן גם לדוחות ותמונות..)

צודק אבל...

כול פעם שאני עושה הודעה חדשה שולחים לי במסרים תשרש וזה מעצבן לאללה כאילו אוסרים עלייך ואין תמיד אנשים שמשרשים!!!!ואין נושאים שמדברים עליהם ואני רוצה לדבר עליהם(בדייג)!

PsY SkaTeR

New member
עצה קטנה..

הם אומרים לך לשרשר כי אתה כנראה קצת מציף עם הרבה שאלות, אז כדאי שלא תיווצר הבעיה הזו פשוט תקבץ את השאלות שלך בדיון אחד..

למעלה