יש לי פלשבקים בקשר לאחותי..

יש לי פלשבקים בקשר לאחותי..

מה אבא עשה לאחותי שהייתה תינוקת, זה לא ממש ברור אבל זה מטריד אותי מאוד, ואף פעם לא דיברתי על וגם לא נראה לי אדבר, אבל אני יודע שבמילא אף אחד לא יאמין לי, כי אני מטורף ומי יאמין למטורף?

אולי שווה לברר עבור עצמך? ט' על כל פנים זכרונות זה

דבר בעייתי כבר היה מקרה שמישהי שחלמה חלום פיתחה זיכרון שקרי שאבא שלה אנס אותה או מישהי אחרת שראיתי בתכנית שעברה טיפול עם מהפנטת ומאותו הרגע הראש שלה המציא הרבה תסריטים שהתבררו בדיעבד כלא נכונים. אבל אם זה משהו שחשוב לך אם יש אפשרות הייתי בודקת עבור עצמי . אם כי השאלה עד כמה אתה יכול לעמוד באמת כי אם זה קשה מידי אולי מוטב להניח לזה כרגע

אני זוכר טוב אבל גם זה בא בפלאשבקים.

אני במילא לא יאמר לאף אחד שום דבר אז זה לא אמור לפגוע באף אחד, אני זוכר מה קרה, אבל לא באופן מושלם., ואת צודקת שיכול להיות שזה לא קרה, אבל אני מאמין שיש סיכוי שזה קרה. אני צריך לברר זה נכון....

עוד דבר שאני חושב עליו והוא מטריד.

אני חושב שטוב שאחותי מתה כי היא לא סובלת ואני לפעמים מקנא בה, שהיא סיימה מה שאני לא הצלחתי, אני כמובן אף פעם לא אמרתי את זה להורים שלי - אי אפשר לקבל דבר כזה, אבל זה הופך אותי לחולה נכון? שאני שמח שאחותי מתה? אין לי מושג אבל זה דפוק לגמרי, אני דפקט לגמרי, ואין לי אומץ לספר לאף אחד, גם ככה אני מדבר על כלום ,טוב זה פעם ראשונה שאני מספר את זה מפחיד אותי לספר, כי זה מזעזע, ובטח אני אדם נורא בגלל זה ,אבל הייתי חייב.

הרבה אנשים חושבים על מוות כבריחה מסבל

במיוחד מי שחווה סבל רב זה טבעי אומנם זה לא הפיתרון הנכון אבל המחשבות עליו טבעיות לחלוטין.

אבל אני חושב שזה טוב שהיא מתה לא מדבר רק על עצמי...

אם הייתי אומר על עצמי זה דבר אחר : אבל אותי מזעזע שאני ישמח שאחותי מתה, כי יכול להיות שהיא הייתה בסדר, אז למה אני רציתי שהיא תמות? או לא כואב לי? ברור לי שהרגשה היא טבעית כלפי עצמי אבל לא כלפי אחרים, אז אני לא מדבר על המוות שלי ( שאני מחכה לו כבר שנים) אלא על הרצון שלי שהיא תמות, לי זה נראה מאוד בעייתי...

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

אולי שווה בכל זאת לחזור לטיפול אפילו רק כדי לפרוק את מה שאתה מרגיש? אתה יכול לשתף כאן אנחנו איתך

דיברתי עם אבי.

שיקח אותי לטיפול אצל פסיכולוג הוא אמר שהיה בסדר, אבל עובר הזמן והוא בכלל לא מסדר לי פגישה עם פסיכולוג, אני יודע שאני חייב לדבר עם מישהוא, אבל אני לא בוטח באף אחד, ואף פעם לא אמרתי מה אני מרגיש באמת לאף אחד, אז זה מורכב, אבל אני יודע שאת צודקת, ואני חייב לדבר עםמישהוא...

למעלה