יש לי פה חתול

יש לי פה חתול

אפור כולו - יפיוף... כל לילה הוא יושב בפתח של הדלת שלי... בהתחלה קיבל קצת ליטופים- אבל עם כל לילה שעובר, התחלתי לתת לו יותר תשומי, הוא כזה חתול... אתמול גם שמתי לו כוס חלב, הוא שתה טיפה... היום שמתי לו גבינה - ובזמן שנכנסתי הביתה לקחת את הגבינה הוא נכנס לבית שלי. הוא פה כבר כמעט חצי שעה ואנחנו מתלטפים והוא חוקר את הבית... אני מנסה להוציא אותו (לא ע"י הרמה שלו - זכותו לעשות מה שהוא רוצה, אין לי באמת בעיה שישאר פה, רק בעיה "מוסרית" כי יש לו "בעלים") ולשווא.

יש לו קולר כחול

אולי אני אתלה שלט בבניין... אם הבעלים שלו מחפשים אותו או משהו. נכון? לא יודעת מה אני אמורה לעשות? מה נהוג? מה צריך?

איפה הוא ישתין???

לא בא לי להתעסק עם פיפי וקקי! אני גרה בקומה שניה- לא ליד הגינה... יש מרפסת אבל מה היא תעזור? מה לעשות? הוא לא יוצא עדיין... רובץ על השטיח...

L i z a r d

New member
אם תהיה לו אפשרות לצאת, הוא יצא

חתולים לרוב הם חכמים בנוגע לעשיית צרכים (חחח... ביטוי מצחיק).

Talia E

New member
אם תשימי לו ארגז עם חול

ותראי לו אותו פעם אחת (אפשר ע"י זה שתניחי אותו עליו) - דאגות הפיפי והקקי שלך תהיינה שייכות לעבר

דיווח לגביי החתול-

אמאל'ה הגיעה אתמול באיזה 12 וחצי ורצתה להעיף ת'חתול מהבית. הוא שכב על הספה וישן... היא נסתה להתקרב אליו אך הוא שלף ציפורניים - אז אמרה לי לקחת אותו בידיים החוצה. אף פעם כמעט אני לא לוקחת חתולים בידיים, אז ניסיתי ופשוט היתה לי התנגדות. בסוף פשוט הלכתי למחוץ לסלון וקראתי לו ואז הוא בא ואז לבחוץ של הבית וז הוא ייצא... הוא בחדר מדרגות גם עכשיו. והוא כזה חתול!

למעלה