יש לי עוד הרבה דברים לומר..

טיפסקס

New member
יש לי עוד הרבה דברים לומר..

יש לי מלא מכתבים שלא שלחתי, דברים שלא נאמרו אבל אני ישלח היום משו אחד לפה משו שכתבתי בזמן בכי...בגללו........ אני לא יכולה לתאר את ההרגשה שאני מרגישה עכשיו האם זה פגיעה אכזבה או סתם רצון לשכחה.... לשכוח את הכל למחוק הכל מהזיכרון את התקופה האחרונה או את החודש האחרון... אני רוצה להחזיר את הגלגל לאחור מהרגע שהכרתי אותך.... הלוואי והייתי יכולה להבין באותו רגע שאתה לא בשבילי ואני לא בשבילך!! מה שקרה זה שהתאהבתי... אתה אוהב את חברה שלך, ובזה נכשלתי... התאכזבתי, לא ממש הבנתי...לא קלטתי שאתה בחיים לא תאהב אותי...שאתה בחיים לא תיהיה שלי...אני לא ברמה הזאת זה העניין אני לא פרחה אני לא ערסית ואני לא סתם איזה זונה....זה הקטע אתה מחפש לך ריגושים את האהבה שלך כבר מצאת ולצערי זאת לא אני...אבל אני לא רוצה ריגושים אני אוהבת אותך וקשה לי לשכוח את העבר שלי ושלך...אני לא מצליחה להשלים עם ההווה...אני רוצה להשאר באותו מקום שהיינו ביחד אני רוצה להשאר שם על החוף... שהרגשתי שם הכי טוב בעולם רק איתך לבד רק אני ואתה... אני הרגשתי איך הגוף שלי לוהט אני הרגשתי איך הלב שלי דופק אני הרגשתי אותך אבל זה לא קרה...אתה לא הרגשת אותי חשבת באותו רגע רק על חברה שלך...איך יוכלתי להיות כזאת תמימה ועוד להתגרות באהבה...זה פשוט טיפשי מצידי איך לא האמנתי שאני יטעום את טעם האכזבה..אבל זה קרה ועכשיו אני פשוט שבורה כבר לא רוצה אף אחד רוצה רק אותך...אבל אתה אותי שכחת ממזמן הזמן אצלך טס אתה חזרת לחברה שלך אתה בטח עכשיו בעננים מה רע יש לך את החיים הטובים אהבה סקס ואתה נקי מסמים ובנרגילה וסיגריות לא נוגע אבל מה שאתה יודע הכי טוב, התכונה החזקה שלך זה שאתה פוגע...יודע לגרום לבנות בך להתאהב האם זה מהעוצמה האם זה מהכאב?! איך עשית את זה איך הצלחת לגרור אותי אחריי האישיות שלך...אבל אני הצל כשעולה האור...אתה מתעורר לצידה אתה אוהב רק אותה...אז אולי בקרוב אני יבין ויפנים אתה והיא זה לנצח נצחים!!ואותך מהראש והלב אני חייבת להעלים!

stamp

New member
סתם משהו קטנטן

כתבת שאת מעדיפה למחוק מהזיכרון את התקופה הזאת, שהיית מעדיפה להחזיר את הגלגל לאחור.. גם אני הרגשתי ככה מלא פעמים, כולם מרגישים ככה וזה גם נורא טבעי להרגיש שאת רוצה למחוק תקופה מהחיים שלך כי היא עושה לך רע עכשיו. בעתיד כשתתחילי קשר חדש רק שתדעי (וזה לפחות מנסיוני) שאת תהיי הרבה יותר בוגרת ומוכנה לקשר אחר, טוב יותר, רציני, אמיתי יותר... גם לי היה עד לפני כמה זמן חבר מאוד רציני ולפניו היו לי 3 קשרים מאוד מאוד קשים וכל אחד מהם רק חיזק אותי יותר ויותר והכין אותי למשהו הרבה יותר גדול ויותר רציני, הבנתי את זה כמובן רק כשהתחלתי את הקשר עם החבר לשעבר שלי... אני מקווה שתרגישי יותר טוב! :)

טיפסקס

New member
תודה ...

אני ינסה לקחת את זה לתשומת ליבי... וכנראה שאני עדיין בתקופה שעוד לא רואה במה זה עוזר וחושבת רק על הרע ביותר...

rushu

New member
ילדונת(או שאולי את יותר גדולה ממני)

אני רוצה שתדעי להתגבר על זה, כי לכולנו זה קורה. אני רוצה שתדעי שזה יקרה שוב, ובאותה מידה רוצה שלא יכאב יותר לעולם. אני רוצה שתדעי שכשתבוא אהבת אמת זה גם יכאב, אבל בסוף תמצאי את האושר המושלם. ואני רוצה שתדעי שלמרות שאני כמעט בטוחה שאני יותר קטנה ממך כמו משאר אנשי הפורום, גם אני עברתי את זה גם אני עדיין עוברת את זה, גם אני כואבת, גם אני מתגעגעת, גם אני רוצה אותו ולא יכולה לקבל. אמנם עכשיו אין לו חברה,אבל הייתה תקופה שהייתה לו ובאותו זמן אני רציתי אותו וכמובן שלא יכולתי לקבל. אז אמנם אני רציתי אותו וגם הוא רציתי אותי, ואמנם אחרי זה הוא נפרד ממנה והייתי איתו אפילו רק לפעם אחת, אבל עכשיו הוא שבה אותי בקסמו ואני רוצה אותו, ומתגעגעת עליו, וחושבת עליו המון. וכן גם הוא גרם לי להתאהב בו ככה סתם, כי בהתחלה רצינו רק להיות ידידים, לא היה אפשרי שנהיה יותר מזה, ובכל זאת אני ניסה בכוח לשבות אותי ברשת האהבה שלו עד שהפסקתי להתנגד ולנסות לקרוע אותה, עד הפעם ההיא, האחרונה שראיתי אותו, שנכנעתי לרגשות שלי- הרגשות שהוא גרם. וכן נפגעתי כי לא רציתי שנהיה יותר מידידים ולא רציתי להיכנע לרגשות שלי, ויותר מכל לא רציתי את הזכרונות שיש לי ממנו עכשיו, כי ידעתי שזה סתם יכאב, ידעתי שזה סתם יעשה לי קשה יותר לשכוח אותו ולהפסיק להתגעגע, ידעתי שיהיה לי קשה להיות רחוקה ממנו, ובכל זאת זה קרה. אז עכשיו שאני רחוקה ממנו ולא דיברתי איתו כבר המון זמן כל מה שנשאר לי זה זכרונות, ואולי אנחנו צריכות להודות על זה שבכלל יש לנו זכרונות משותפים, כי אחרי הכל זכרונות הם חיבוק של העבר, זכרונות הם עזרה לרגעי בדידות, זכרונות הם נחמה להרגשה רחוקה. אז בואי ביחד נגיד תודה על זה שיש לנו איזשהם זכרונות מהם ונניח להם ללכת, בשקט יצאו מהלב וישארו אחריהם רק זכרונות בראש לתקופה קשה שתבוא. אל תכעסי עליו, ותבכי, תבכי כל עוד את יכולה, זה ישחרר, תנו לרגש להשתחרר ובסוף זה יעבור, כן זה יכאב עוד, וזאת לא הפעם האחרונה שיכאב לך, כמעט בטוח, אבל לפעם הבאה תהי יותר חזקה. מקווה שקצת הצלחתי לעזור במכתב הארוך הזה :) רעות

rushu

New member
אופס ../images/Emo5.gif

התכוונתי להגיד שגם הוא רצה אותי ובמקום זה כתבתי גם הוא רציתי אותי. אוי הבוקר משפיע

rushu

New member
אוף, מה יש לי!?

עוד שגיאת כתיב =\ כתבתי אני במקום הוא. גרר אני שונאת שזה קורה לי :<

טיפסקס

New member
אני ינסה ......

זה קשה להבין את זה זה קשה להפנים את זה שזה נגמר...זה נורא קשה לי להמשיך הלאה במיוחד שאני מצליחה לשכוח ואז אני רואה אותו והכל חוזר אליי...אני מקווה שאני ישכח אבל מה שאני הכי רוצה בעולם זה שהוא יבין שהוא רוצה אותי וניהיה ביחד סוף סוף... ודרגך אגב נראה לי אני הקטנה פה...חח 15...! תודה על הכל רעות!

rushu

New member
חח

גם אני 15 :) גם באותו מצב גם באותו גיל :) נחמד בבקשה על הכל :) מקווה שעזרתי

15ענבלוש

New member
יפתי..../images/Emo14.gif

אל תנסי להיות גדולה יותר ממה שאת.. מנוסה יותר ממה שאת.. יפה יותר ממה שאת.. חכמה יותר ממה שאת.. אהובה ונאהבת יותר ממה שאת.. תהיי פשוט את! כי ככה את הכי טובה שבעולם! את מיוחדת.. מדהימה.. יפה.. חושנית.. מקסימה.. מלאת קסם.. ותושקה.. נבונה.. אל תנסי להציל את כבודך בצורה זאת או אחרת.. אל תחשבי על הכבוד.. או על המחר.. תחיי את הרגע.. ותחיי אותו כמו שאת רוצה! תהיי מי שאת.. מי כמוני יודעת שאת מדהימה!

טיפסקס

New member
ענבלוש יפה שלי

אני אוהבת אותך מאמי תודה על הכל!!! ורעות מתוקה תודה גם לך על הכלל!!

למעלה