יש לי עבודה בשיווק , וצריך עזרה (סטודנט).

ameerrr

New member
יש לי עבודה בשיווק , וצריך עזרה (סטודנט).

שלום לכולם, יש לי קורס ביסודות השיווק , ובמסגרת הקורס יש להגיש עבודה בסוף הסמסטר. העבודה , היא "ניתוח" שיווקי לפירמה מסויימת , שיש לה אתר ושמפרסמת מידע אודותיה. המטלה הראשונה , היא שכל אחד יבחר פירמה מסויימת , ישראלית או בינלאומית , ואם החברה גדולי מדי אז להתמקד במוצר-או דגם מסויים. ( אני ישר חשבתי על מיקרוסופט ) אבל לא יודע אם החברה הזו תהיה קלה לניתוח או לא , איזה חברה הייתם מציעים לי לבחור ? כחלק מהמטלה הראשונה , עלי לזהות איך אותה חברה איך החברה מפלחת את השוק , ולאיזה פלח או פלחים היא פונה. יש לכם רעיונות ? כי אני רק בתחילת הקורס , וטיפה מרגיש "אבוד". כל התגובות יתקבלו בברכה , תודה רבה מראש.

בולי127

New member
אני הייתי בוחרת

אני הייתי בוחר בחברה ישראלית שתוכל להיות לך גישה נוחה אליה במידה ותצטרך עוד מידע או אפילו להיפגש עם מנהל השיווק שלה. אולי YES ולהתמקד ביס מקס לדוגמא בכל מקרה תמיד עדיף לבחור בחברה שתשתף פעולה בשיתוף מידע שיווקי

gesus

New member
מה זה ניתוח שיווקי?

זה תמהיל הפרסום של החברה? בהנחה שכן, אני הייתי לוקח את סטארבקס. חברה שעד לפני כמה ימים לא הוציאה סנט אחד על פרסום, ומנתח מהם הגורמים לכך. אם אתה רוצה לעשות לעצמך חיים קלים קח חברה ישראלית, עדיפות לחברת נדל"ן או כלי רכב. שם המוצרים מאוד קשיחים והפילוח יותר גס. לעומת זאת, אם תיקח חברה של מוצרי צריכה תצטרך להתחשב בהרבה יותר גורמים כדי לפלח את קהל היעד.

m השנה

New member
../images/Emo207.gif לטובת דרושים:

מחפשת בדחיפות קופי למשרד אינטראקטיב מוביל ונעים במיוחד. חובה נסיון ממשרד פרסום אפשרי ומומלץ אוף ליין. תודה וסוף שבוע נפלא.

ameerrr

New member
העבודה היא בסיסית בעיקר , ו..

כפי שטען המרצה , לא יהיה צורך לפגישות עם נציגי או מנהלי החברה. ובגלל שאני באמת מתחיל בנושא , אני אשמח שמישהו יתן לי שם חברה , שיש לה אתר שמסביר איך החברה מפלחת את השוק שלה (למשל פילוח נפיצות- שזה אומר חדשנים , מאמצים מקדימים , הרוב המקדים וכו') לא בהכרח פילוח נפיצות , אני מחפש חברה , שיש לה אתר שיסיביר איך אותה חברה מפלחת את השוק שלה לפי מה... ולאחר מכן , לאחר הפילוח , החברה בוחרת לאיזה פלח לפנות או לאיזה פלחים לפנות , צריך לזהות את זה גם. מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי טוב , אשמח לתגובות תודה

למעלה