יש לי משהו חשוב להגיד:

העולם מכוער וטיפש, אנשים טיפשים ולא מתורבתים, ואנשים רוחניים כמוני צריכים לסבול מאנשים כאלה לא נעימים ולא נחמדים. אנשים חומרניים. צריך לחנך את העולם.

מנסה. יש אנשים שלא יודעים להתנהג ואני נאלץ להפעיל עליהם כוח וסמכות, מי שלא בסדר אתי אני לא מדבר אתו ואני משתדל שלא להיות תוקפני מדי.

לא. אנשים שמתנהגים לא יפה - צריך לפעמים להיות יותר סמכותי ותקיף אתם כמו לאיים בתלונה, כדי שיניחו לי. זה רצוי וטוב. מוטב להיות עדין, אבל לפעמים אין ברירה וצריך להקשות את היחס.

SupermanZW

Well-known member
לא. אנשים שמתנהגים לא יפה - צריך לפעמים להיות יותר סמכותי ותקיף אתם כמו לאיים בתלונה, כדי שיניחו לי. זה רצוי וטוב. מוטב להיות עדין, אבל לפעמים אין ברירה וצריך להקשות את היחס.
כתבת בהודעה אחרת שמכים אותך, במקרים כאלה אתה חייב לפנות למשטרה.

אתה צודק. אני מניח שאפנה למשטרה אם יקרה משהו חמור, ואזהר לא להיות תוקפני בעצמי. אין לי סיבה להיות תוקפני, אני אדם עדין וטוב וחיי טובים.

עכשיו ניסיתי לפנות למשטרה על בחור שאיים עליי, ואמרו לי שלא מזמינים משטרה לכפר והצוות מטפל, שהשוטרים כעסו ושזו תלונת שווא שיכולים לעצור אותי עליה. נורא.

SupermanZW

Well-known member
עכשיו ניסיתי לפנות למשטרה על בחור שאיים עליי, ואמרו לי שלא מזמינים משטרה לכפר והצוות מטפל, שהשוטרים כעסו ושזו תלונת שווא שיכולים לעצור אותי עליה. נורא.
משטרה דמיקולו! מתפקיד המשטרה לעזור לאזרח ולהגן עליו! צר לי עליך.

SupermanZW

Well-known member
אני מבין שפנית בעבר לצוות כדי שיטפלו בנושא ולא טיפלו, לכן לא הייתה לך ברירה ופנית למשטרה, אך המשטרה לא מעוניינת לטפל ומאיימת לעצור אותך, נסה להתלונן על היומנאי/ת שסירב/ה לפתוח תיק ואיים/ה לעצור אותך אצל נציב תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה ובמקביל התייעץ עם עו"ד לגבי הגשת תביעה אזרחית נגד מי שאיים עליך ואף היכה אותך (אני זוכר מה כתבת) כולל בקשת צו הרחקה אותו ממך לצמיתות, נגד הכפר שסירב לטפל בתלונותיך, אני זוכר שהיו, ונגד השוטר/ת שאיים/ה לעצור אותך במקום למלא את תפקידו/ה. אל תוותר.

SupermanZW

Well-known member
משטרה מושחתת דמיקולו

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1602582280721.jpg
    FB_IMG_1602582280721.jpg
    KB 47.6 · צפיות: 0
עניתי לך במסר שאני גר בכפר לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, שבו לפעמים אחד תוקף קלות את האחר בלי יכולת שיפוט רבה, ויש צוות מקצועי של מדריכים ועובדים סוציאליים שמטפל.

אני לא חושב שאיימו לעצור אותי, סופר לי שהשוטרים כעסו ומי שדיבר אתם אמר לי בהערת אגב שעל תלונת שווא יכלו לעצור אותי. הצוות בכפר מטפל בענייני אלימות והתנהגות רעה, אבל הרגשתי שטיפולו לא מספיק ושצריך עוד כוח שירתיע יותר. גם אני הייתי בעבר אלים בכפר.

נערך לאחרונה ב:
אני מתלונן על התוקפים וממשיכים לתקוף אותי, בדרך כלל לא קשה אבל באלימות. זה לא בסדר. אמרו לי שאם הטיפול באלימות לא יספיק, אפנה לעו"ס שלי ויחליט מה לעשות. אני מקווה שיגרשו או ישעו את התוקפים מהכפר. לו חייתי בחוץ, מזמן הייתי מתלונן במשטרה והכול היה נפתר. מה כדאי לעשות? לעזאזל כל הכפר הדפוק הזה שילך קיבינימט לכל השדים והרוחות, מצפצף על כולם!!!! כולם מטומטמים.

נערך לאחרונה ב:

SupermanZW

Well-known member
אני מתלונן על התוקפים וממשיכים לתקוף אותי, בדרך כלל לא קשה אבל באלימות. זה לא בסדר. אמרו לי שאם הטיפול באלימות לא יספיק, אפנה לעו"ס שלי ויחליט מה לעשות. אני מקווה שיגרשו או ישעו את התוקפים מהכפר. לו חייתי בחוץ, מזמן הייתי מתלונן במשטרה והכול היה נפתר. מה כדאי לעשות? לעזאזל כל הכפר הדפוק הזה שילך קיבינימט לכל השדים והרוחות, מצפצף על כולם!!!! כולם מטומטמים.
הצעתי לך כל מה שאפשר (חלק בהודעה פרטית שקראת והגבת עליה), נגמרו הרעיונות, נותר לך לבחור מה ליישם.

אני מניח שאסמוך על העובדים הסוציאליים ואם לא יצליחו לעזור והאלימות תימשך, איוועץ בהם איך להגביר את ההרתעה - אולי להשעות מהכפר ובמקרים חמורים לבדוק אפשרות לפנות למשטרה.

למעלה