יש לי כנרת.................

שקדי

New member
יש לי כנרת.................../images/Emo19.gif../images/Emo105.gif

אני מפנה את תצומת לב שוחרי הנוסטלגיה......ומי בעצם לא לתכנית שאני אוהב לשמוע בערוץ 7 ביום ג´ בין 9 ל11 זוהי תכנית של שירים עבריים בהגשת נחום היימן עם סיפורים אישיים והרבה שמאלץ אבל בסה´´כ נחמד היום שמעתי בין השאר את השיר הישן והטוב יש לי כנרת של שמשון בר נוי וצבי בן יוסף ז´´ל שנהרג במלחמת השחרור באחת מהשירות לירושלים הנצורה שיר שמביא מעבר לאהבה לכנרת והארץ גם ניחוחות של הקצב של אז......שכלום לא בער והשפה המליצית הכ´´כ אחרת ארבע ורבע דקות של שמאלץ טהור

magy

New member
שמאלץ , זה שם הפורום, לא?

חונה, הרסת אותי עם אהבה אפלטונית בין שני עציצים.....
)) ואני עניתי על שאלה של .....זיון שכל.......... איך משם הגעתם לזיונים אחרים???????????????????
))) ותודה על כל המזלטובים...... ואני אחרי בדיקת אולטראסאונד.....שכדי לעבור אותה, צריך לשתות המוווווווווווווווווון אז שתיתי..... אבל היה שווה......כי הטכנאית הכניסה אותי.....ואמרה לאיזה אישה זקנה (בטח אישה בגילי)....שקודם צריך לבדוק את ה"בחורה" ואחר כך אותה. אמרתי לטכנאית.........."הבחורה"????????????? התכוונת אליי????. אמרה .....כן......אלייך..... אמרתי בטרוניה.......שאני לא בחורה......כבר מזמן לא קראו לי בחורה.... אני אישה........ שמע הרופא.......נכנס מיד ואמר........."אבל את נראית כמו בחורה"...... נו...........היה שווה לבוא לבדיקה.......(אגב, הוא נגע בי ...... היא עשתה את כל הפעולות ) אז אם בגילי, 54, עוד אומרים עליי שאני בחורה............. אני מגיעה בכל יום לעשות אולטרסאונד....... תשובה עוד אין.........לבדיקה......... אבל........גם למטה , כשחיכיתי לאחותי שתבוא לאסוף אותי...... עצר אוטו שנהג בו בחור צעיר........ כשהביט בי טוב......המשיך לנסוע........
))))) נו.....ממש יום מלא חוויות..........ובעיקר..........המון המון ..... פיפי........(סליחה, אבל זה מה שקורה אחרי ששותים כל כך הרבה......) יאלללללללה, נתראה רק בשמחות............ מי מוזמן לסיבוב על המכוניות החדשות של חברי הכנסת היקרים שלנו????? פעם שר שמעון ישראלי (נדמה לי) על שר שדרש מנתיניו להדק את החגורה..... ומה קרה לשר, כשהוא הידק............ אני אישית, ממש רותחת.......שכל פתרון כלכלי בא על חשבון הנזקקים ולא על חשבון השמנת המלוכלכת שיושבת במרומים........... כאילו הקריסה הכלכלית, אינה נוגעת להם........ מכוניות, משכורות, קורסים באנגלית, טיולים...............על חשבוננו..... כוססססססססססססססססססססססססססססססססס אמאק.........מי שבחר אותם...........................................

magy

New member
תיקונים חשובים מאדדדדדדד

הרופא.........ללללללללללללללללללללללללא נגע בי.....רק הטכנאית שם למטה..........זה לא שם למטה.........
זה ברחוב למטה...... הכל בגלל המקלדת..............לא באשמתי....... לא פרויידיאנו.......ולא בטיח........... סתם מקלדת.......עקומה ........יש לה רעיונות משלה........
)))))

עיזבי ת´רגלנו כבר למעידות המקלדת

היום הייתי בהרצאה של נחמיה שטרסלר. כלכלה ופוליטיקה. דיבר על השרים, הכיבודים, המיסים, התקציב ועוד מיני ירקות.. מה שאני רוצה לספר הוא - שלדעתו שר האוצר הטוב ביותר שהיה למדינת ישראל היה מודעי ז"ל - ועל שום מה ? על שום שידע להגיד לא (הוריד את האינפלציה מ-500% ל-18%) ובניגוד לו כיום סילבן שלום שרואה באופק את כסא ראש הממשלה.. נותן ונותן... ומי ישלם את האתנן ? - אנחנו כמובן! זוכרים את ימי ארידור העליזים ??? שלא נדע !

למעלה