יש לי כמה שאלות

ishay-to

New member
יש לי כמה שאלות

הבנק היקר שלי (לאומי) הגביל את החשבון לצקים ז"א אני יכול להשתמש בויזה שלי והוראות קבע אבל לא בצקים למשך שנה עכשיו האם אני "מסומן" בתור לקוח מוגבל בכל הבנקים? למה אני שואל כי יש לי גם חשבון בבנק דיסקונט והאם שם אני כן יכול להשתמש בצקים? ועוד שאלה אני עצמאי (מקצוע חופשי)ומשלם בכל חודש ביטוח לאומי מע"מ ומס הכנסה מה המשמעות עכשיו מבחינתי האם אני צריך לדווח למנהל החשבונות שלי על המצב או אולי למס הכנסה (אל תצחקו אני פשוט לא מבין) עד היום שלמתי בצקים לביטוח לאומי מע"מ ומס הכנסה...איך אשלם עכשיו? תודה לכל העונים והעוזרים

drakonit

New member
תשובה

טוב, אם הגבילו לך את החשבון לצקים זה אומר ש10 צקים שלך חזרו בשנה האחרונה. מה שזה אומר שבחשבון הנ"ל אתה לא יכול להשתמש בצקים ולא יכול לפתוח בבנק הזה חשבון חדש, אם יש לך חשבון ישן בבנק הזה דרכו אתה כן יכול להשתמש בצקים. בנוסף, אם בשלוש שנים האחרונות היה לך עוד חשבון שהוגבל בכלל שחזרו 10 צקים גם אם זה קרה בבנק אחר או בחשבון אחר וגם אם זה קרה באותו חשבון אזי אתה נחשב מוגבל חמור שזה אומר שבנק ישראל שלח לכל הבנקים שלך התראה ובשנתיים הקרובות לא תוכל להשתמש בצקים או לפתוח חשבונות חדשים בכל הבנקים. ובשביל מה כל זה אתה שואל? כדי שאנשים כמוך לא ישתמשו בצקים סתם גם כשאין להם כיסוי ויגרמו לצקים להיות לא רלוונטים לשאר האוכלוסיה שמשתמשת בהם. צקים בנויים על אמון שאתה פגעת בו. וזהו. מקווה שעזרתי.

ishay-to

New member
נה נה נה

הגיע לבנק צו בית משפט ההגבלה הוסרה הית צריכה לראות את הפרצוף של מנהל הבנק שלי חחחחחחחחחח

למעלה