יש לי יום יום ספין תקשורתי חדש...

יש לי יום יום ספין תקשורתי חדש...

יש לי יום יום ספין תקשורתי חדש, אז ככה זה התחיל:
1.אולמרט העבריין חוזר והוא ינהיג את גוש השמאל!! בסקרים התברר שהעבריין אינו רצוי על רוב רובם של אחיו השפויים בישראל.
2.ציפי תחזור ותנהיג את גוש השמאל?! אף אחד לא מתכוון לתת לה פחות ממספר 2, אבל, גם לא יותר ממספר 2. וגם בסקרים היא לא ממש מלהיבה. ממשיכים הלאה..
3.אז מה עושים!? מריצים את אולמרט העבריין וציפי ביחד, תחת אותה המפלגה הדמיונית של התקשורת. במבחן התוצאה הם מביאים יחד מעט מאד מנדטים ומפצלים עוד את גוש השמאל !??!
4.אז מה עושים!!! התקשורת החליטה להנחית את שאול מופז עם ציפי ואולמרט! זה בטח יעשה את העבודה! אבל תמיד יש הבדל בין מציאות לדמיון! והמציאות הראתה שהחבורה השמאלנית-משיחית הזו לא מצליחה להביא יותר מ 10 מנדטים.
5.במקביל, מריצים את דרעי לראשות מפלגה חדשה שתשבור את ש"ס ואת גוש הימין , דמיון -> מציאות , נכשל . דרעי חזר לש"ס.
6. מאחר וקצו כל הקיצין החליטו להריץ את כל מפלגות השמאל ביחד(לפיד-שלי-מופז-ציפי-אולמרט מלבד מרץ והערבים) התוצאה היתה קשה , גוש הימין של הליכוד-ביתנו מביס לבד את כל מפלגות השמאל לבד. לגוש השמאל חסר 2 מנדטים כדי להגיע ל 40(מספר המנדטים שמקבלים הליכוד-ביתנו). לעומת זה גוש הימין רק מחזק את כוחו.
7.לאחר איבוד עשתונות, יצא ספין חדש!! פרס ירוץ לראשות הממשלה!? פרס? שישן בראיון טלויויזה, כן פרס! טוב זה לא זה. נמשיך...
8.למה הם לא הציעו את שרון? סתם הצעה שלי לספין נוסף . איחוד כוחות בין פרס לשרון, כי מתברר שהשמאל לא ממש צריך דמות אקטיבית בראשות הממשלה, בשביל זה יש את "פורום החווה" (שמורכב מיח"צנים ואנשי תקשורת) שינהל את ראש הממשלה.
9.לאחר שהפסידו בכל מערכה דמיונית ויצירת מופת הזויה בנסיון למצוא מנהיג לשמאל הגיעו למסקנה!? שפשוט אין מנהיגים בשמאל ולכן צריך לתמוך במישהו מהימין?! בליכוד?! המממ...
כחלון! נץ מדיני!(אחד מהמורדים בשרון) שתומך בכלכלת נתניהו ומודה שבלעדיו הוא לא היה יכול לקדם דבר. לתקשורת יש אג'נדה אחת: שנאת נתניהו, ולכן כל תסריט מבחינתם אפשרי.
לסיכום: כמובן שלא כתבתי את כל רשימת הספינים ודילגתי על חיים רמון העבריין, אבל, הרעיון הובן. לשמאל אין מנהיגים ומנהיגות!
אז הם בסוף מודים ומחזרים אחרי מנהיגי הימין.

דוקו1

New member
התקשורת משתמשת בכחלון במטרה לפגוע בראש הממשלה

אבל זה לא יעזור להם כחלון תומך נלהב בראש הממשלה וכנראה זה נכנס להם לראש

אילו כחלון היה רוצה להיות שר, אז הכי פשוט

היה להישאר במקום שלו. למה לרוץ לבד או עם לפיד? כדי שיהיה צורך
במו"מ על הצטרפותו לממשלת נתניהו?

השורד

New member
אהבתי

אגב שמעת שיצא סקר שכחלון מצטרף כמספר 2 ליחימוביץ' ומקבל אותו מס' מנדטים כמו הליכוד?

למעלה