יש לי יום הולדת מחר...

דרורk

New member
יש לי יום הולדת מחר...

39.... ואני מרגיש על הפנים...ממש מרגיש על הפנים עד שאני לא מקבל את זה שאני בן 39 מחר ובכל זאת לבד... לבד...האמת שאני לא לבד...אומנם יש לי חברים וחברות בחיי...חברים וחברות טובים ומדליקים...יש לי עבודה שהיא אחלה...יש לי רכב שמוציא ממני הרבה הנאה...יש לי כלבים מדליקים...יש לי משפחה מדהימה...יש לי כל דבר שנותן לי חשק לחיות עוד ועוד... אבל אין לי אהבה פשוטה ומתוקה...אהבה מוערצת...אהבה שהיא חלומו וחלומה של כל אחד ואחד... ואני שובר את הראש שלי במחשבה למה זה כך...?????? למה אני לא מצליח בכל הקשור באהבה...???? אני לא מושלם אבל אני זה אני כמו כל אחד ואחת שמחפשים אהבה ולבסוף גם מוצאים אותה... (וזה לא מעודד אותי למרות שזה צריך כן...) אלוהים עדע עד כמה התאמצתי והתמדתי ונסיתי והשתדלתי למצוא אהבה אבל היא תמיד חמקה ממני מכל מיני סיבות... למה האהבה מחמיצה לי פנים...למה הזכות הזאת לאהוב ולהיות נאהב נשללת ממני...???...יכול להיות שהגורל מיעד לי או מיועד לי לבר שאינה קשור באהבה..?...האם יתכן שאני בכלל כאן למטרה צפסיפית שאינה מכילה אהבה אישית...? אני לא מושלם אבל אני לא מבין למה אני ללא אהבה... איך איפשר להתעודד כשאתה בתכלס לבד...? לא רוצה לבעס אף אחד...אבל ההרגשה שלי יום לפני היומולדת שלי ממש על הפנים... אל תשפטו אותי ביום שכזה...

גלית35

New member
קודם כל מזל טוב-ויום הולדת המון../images/Emo20.gif

פעמים זה זמן של חשבון נפש. הכי חשוב זו אהבה לעצמך. אהבה לבת זוג תגיע -צריך להשאר אופטימים. ושוב מזל טוב

תשמע, אני מסתכל עליך בכרטיס...

ואתה נראה לא רע, אני רואה ברקע שיש לך גם ג'יפ גיזעי, ואתה מספר שיש לך גם כלבים ומשפחה סבבה, ולא דיברת על איזו מחלה, כך שאני מסיק שאתה בנאדם בריא. בעצם יש לך 80% ממה שצריך כדי להיות מאושר, אבל בגלל ה20% הנותרים, אתה מבואס.... מעניין, אם 20% מאפילים על 80, כנראה שיש בזה משהו שמצריך מחשבה...... מזל טוב....

הפלא ה8

New member
מזל טוב מחר...

מה שאתה כותב לא זר לי , לא שזה יעודד מי מאיתנו, אבל גם אני חוטאת בתחושות האלו לפעמים, אולי לפני ימי הולדת בעיקר או ברגעים קשים אחרים... אני מקווה שאתה לא כל הזמן מרגיש ככה אלא רק לפעמים, ואם אכן כך המצב - אז זה בגדר הנורמלי (לדעתי ודעתי בלתי מקצועית ...) אם אתה טובע בתחושות האלו יותר ויותר - לך לדבר עם מישהו מקצועי, שווה את זה לדעתי. יעשה לך קצת סדר בדברים. בקיצור - מזל טוב מחר ותן לעצמך חופש מהתחושות האלו מחר ותחגוג עד בלי די את היום המיוחד הזה...

garcia

New member
מי אמר שהגורל נועד רק לדברים טובים?

סתכל על הצד השני של המטבע. יש אלפי אנשים בגילך נשואים או עם בנות זוג שלא חיים באושר והיו מתים להיות במצב שלך. החיים הם sucks. הרבה פעמים אנחנו למטה ורק לפעמים למעלה.

MaYcHuK

New member
דרור יקירי

קודם כל המון המון מזל טוב הדבר היחיד שעולה לי כרגע זה לאחל לך שלעולם לא תדע יותר ימי הולדת עצובים. ואני שולחת חיבוק חם עד אליך מעבר לזה לצערי אין לי תשובה כי אני יודעת כמה אתה מקסים ואין לי תשובה איך מקסים כמוך לא מוצא לו מישהי , הפסד שלהן ובגדול. ושוב מזל טוב

מזל טוב דרור

מזדהה עם ההרגשה ומבין אותה.. זה טוב שאתה כותב את זה ומשחרר קצת החוצה, גם לקרוא את התגובות לבטח ישפר את ההרגשה שלך שאתה לא היחיד שנדפק :) תרגיש טוב איש.

מזל טוב ענקי

קודם כל מזל טוב גדול ולא רק ליום אחד בשנה. מבינה ללבך ומזדהה עם ההרגשה שבאה בדרך כלל בימים כאלו. כל אחד מאיתנו לא רוצה להיות לבד אך חשוב רגע האם היית מעדיף להיות בזוגיות לא טובה לצאת עם כל אחת מאמינה שלו. סתכל לרגע גם על הצד החיובי ותאמין לי מנסיון אמנם אני בת 32 וגם אני לבד אבל שאני חושבת אחורה אני אומרת טוב שכך מאשר שהייתי קוברת את עצמי. מאחלת לך שזה היום הולדת האחרון שתחגוג בלי בת זוג ושכל משאלותייך יתגשמו לו יהי...

gilad269

New member
מזל טוב

וההרגשה שלך היא בסדר.גם לי יש הרגשה כזו כל שנה שמגיע היומולדת. פשוט חסרה לך הזוגיות בחיים. לא יצא לך לפגוש את האישה שמתאימה לך.קצת סבלנות ואמונה לא תזיק

../images/Emo49.gif

וב'מת קצת בעסת אבל מותר כנראה ל-birthday boy. ותזכור ש... בלי האמונה צסק"א לא היתה אוכלת אותה.

Netta79

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif

מאחלת לך הרבה אושר ושמחה וגם אהבה זכור, אהבה מגיעה אחרי שאתה לומד לאהוב את עצמך ... אני בטוחה שיש בך הרבה מה לאהוב והיא מחכה לך עכשיו בדיוק כמו שאתה מחכה לה ... put on your happy face יום הולדת שמח !!!

דרורk

New member
תודה לכוכם...כייף לקרוא..

את כל מה שכתבתם...שמח לגלות שמילים לפעמים מסוגלים להרים אותך שוב למצב שתהייה אופטימי וכך אני הבוקר... ושוב...תודה לכולכם... בוקר טוב דרור

BABELICIOUS

New member
חבל לי שאתה חוגג ת'יומולדת

עם כ"כ הרבה עצב בלב. מקוה שעם השנה החדשה שלך תמצא גם אהבה. אי אפשר לדעת מאיזה כיוון זה מגיע. god knows שהחיים מפתיעים לאללה. חוץ מזה, אולי חיפשת במקומות לא נכונים או אולי גישה לא נכונה, או אולי עם נשים לא נכונות (כמו אלו שמחפשות רק עשירים לדוגמא), עשה עם עצמך חשבון נפש ותראה שזה או אחת האופציות שרשמתי או שזה אף אחת מהן וזה רק ענין של זמן והמון סבלנות. בכל מקרה

ד נ י ת3

New member
מזל טוב דרור.

לא שופטת, לא מבקרת רק מאחלת לך יומולדת שמח. זה מה שחשוב. <והמלצה שלי - בכל יומולדת אני עושה רשימה של מטרות לשנה החדשה. ובכל יומולדת בודקת מה הגשמתי משנה שעברה> נשיקות

Barvazoom

New member
../images/Emo28.gifמזל טוב דרור!!../images/Emo28.gif

אתה שואל שאלות קשות... איך אפשר להתעודד כשלבד? האם לא תהיה לי אהבה אישית? נראה לי שחבל לבזבז את הזמן במחשבות כאלו מצד שני אם אתה חושב אותן כנראה שהן מעיקות עליך.. הלואי והיה לי משהו חכם לומר לך. נותר לי רק לשלוח
לעידוד ואיחולי מחשבות טובות שיהיו לך.

ושוב מזל טוב ענקי

מקווה שקמת ליום חדש טוב יותר והעצבות ירדה מפנייך ותתחיל שנה חדשה טובה ומאחלת לך למצוא את האהבה.

למעלה