יש לי חברה שהחליטה שהיא..

יש לי חברה שהחליטה שהיא..

משדכת אנשים. אבל עזבו. בואו נתחיל מההתחלה. יצאנו אתמול10 אנשים. 7 בנים ו3 בנות. אני ושתי חברות טובות שלי.הלכנו לראות את אמריקן פאי 2. אבל זה גם היה מגיל 16 וגם לא היו מספיק כרטיסים. באסה. אז נסענו לגן שמואל ושיקחנו באולינג. חברה שלי ט´ זאת שהחליטה לשדך אנשים. דיברה איתי עוד לפני שיצאנו על אחד שקוראים לו עידן. מכיתה י´.שאני יודעת מאחד החברים שלו כבר משנה שעברה שהוא דיי דלוק עליי. בקיצור ט´ החליטה שהיא משדכת ביננו. אבל אני לא רוצה!!!!!!!!!!"נו תכירי אותו קודם גלית מה איכפת לך?" והיא צודקת אני באמת צריכה להכיר אותו. אבל אני לא נמשכת לבנאדם! לא צריכה מקרים מיותרים בחיים שלי. אז אמרתי לה שתעזוב... אח"כ הלכנו לידיד טוב שלי ועשינו מדורונת אצלו בבית ועישנו קצת נרגילה ואכלנו שאריה מהעוגת יומולדת שלו. זאת הייתה פעם ראשונה שלי שעישנתי נרגילה.אבל ת´אמת.... עודשים מזה יותר ממה שזה. זה לא ממסטל. וזה גם לא כזה טעים. טיפה טעם של בננה. וואי ממש פצצה....(ציניות). לפני שועד היינו אצל הידיד היא החליטה שהיא רוצה לשדך לידיד אחר שלי א´ מישהי. והבנאדם מזה כוסון ונחמד. אני מסמפטת אותו+. אז איכשהו היא הגיעה לשידוך ביני לבינו.. חחחח לא היה לי נעים. גם הוא הובך.. ואח"כ הוא הללך איתה לצד ואמר לך בערך במי הוא מעוניין. והיום התקשרתי לט´ אחרי שהיא כבר חזרה הבייתה.(היא ישנה אצלי).. ואז אמרתי לה סופית שאני לא רוצה את העידן הזה. ואז היא התחילה להגיד לי שיש לה עוד מישהו... למרות שהיא לא מסרה פרטים... טוב זהו. זה בעירון הודעה רטורית שכזאת. אז אתם לא צריכים להגיב. סתם היה בא לי לספר למישהו.. גלית

הכריש...

New member
היי פומיקית...

שנה טובה
הכריש...

פומיקית

New member
להכריש ה- ../images/Emo88.gif

חמוד, שתהיה לך שנה מתוקה כ-
שה-
תאיר את פנייך שתזכה רק ל-
בחיים שה-
תמיד ישאר על פנייך שתמיד יהיו
בך כי אתה ה-
דנה

הכריש...

New member
פומיקית מתוקה...

אולי תכתבי לי למייל שנוכל להכיר אחד את השני תקישי על השם שלי...

הכריש...

New member
פומיקית.....

על כל זה אני מעדיף במייל בפרטיות תרשמי לי את המייל שלך או תכתבי.

הכריש...

New member
היי גלית.....

זה יעבור לחברה שלך ברגע שתגידי לה שאת יכולה להסתדר בעצמך.......

למעלה